Razem odNowa: Zwiastun 6. odcinka! Poznaj historię Kasi i Adama.

Razem odNowa: Co wydarzy się w 6. odcinku programu? Sprawdź zwiastun!
W najnowszym odcinku programu "Razem odNowa", Joanna i Ewa odwiedzą parę z Bełchatowa, Kasię i Adama. Władzę w rodzinie sprawuje Kasia, która jest zmęczona biernością męża. Czy Ewa Chodakowska i Joanna Krupa zmotywują ich do walki o zdrowie i małżeństwo? Premiera nowego odcinka już w środę o 21:35 w TVN.

Kasia przejmuje wszystkie obowiązki domowe od swojego męża. Gotuje, sprząta, a nawet zajmuje się remontami w domu. Adam zarzuca jej, że nigdy go nie traktowała jako równorzędnego partnera. On pragnie, aby zrozumiała, że go kocha. Natomiast ona chce, aby przestał być bierny w życiu. Oboje znaleźli sobie wiele substytutów szczęścia, takich jak zakupy, słodycze, spędzanie czasu osobno i podróże. Traktują program jako swoją ostatnią szansę.

"Razem odNowa": Odcinek 6

Kasia i Artur to nieszablonowa para z Bełchatowa. Jak sami o sobie mówią: kochają się, ale się nie lubią. Artur dodaje, że program to ich ostatnia deska ratunku. Małżonkowie prawie ze sobą nie rozmawiają, co więcej, nie sypiają ze sobą od lat. Artur zarzuca żonie, że przejęła całkowitą kontrolę nad ich życiem, podejmuje wszystkie decyzje, nie liczy się z nim, ważniejsza jest dla niej mama i brat. Kasia natomiast twierdzi, że nie może liczyć na męża w żadnej kwestii, wszystko jest na jej głowie, jej druga połowa nie zna nawet PINu do karty bankowej. 

Razem odNowa: Co wydarzy się w 5. odcinku programu? Sprawdź zwiastun!
Razem odNowa: Co wydarzy się w 5. odcinku programu? Sprawdź zwiastun!
W najnowszym odcinku programu "Razem odNowa" widzowie będą mieli okazję poznać wzruszającą historię Elwiry i Marcina. Czym zaskoczy nas małżeństwo z Wierzbicy? Czy Ewa Chodakowska i Joanna Krupa zmotywują ich do walki o zdrowie i małżeństwo? Premiera nowego odcinka już w środę o 21:35 w TVN.

Artur nie mieści się w swój strój ślubny. Na Kasię suknia jest za duża. Kobieta jest po operacji bariatrycznej, dzięki, której schudła kilkadziesiąt kilogramów. Jednak po zabiegu nie ćwiczyła tak, jak zalecił lekarz. Jej mięśnie zaczęły zanikać i jest w kiepskiej kondycji.

Razem odNowa: Zobacz zwiastun 4. odcinka!
Razem odNowa: Zobacz zwiastun 4. odcinka!
Przed nami czwarty odcinek programu Razem odNowa! Tym razem Ewa Chodakowska i Joanna Krupa wybiorą się do Krakowa, aby odwiedzić Natalię i Mateusza. Czy para, mimo nadwagi i braku motywacji ze strony jednego z partnerów, zdoła znaleźć wspólną siłę, by zacząć razem od nowa? Zobacz zwiastun 4. odcinka!

Para nie ma dzieci. Kasia nigdy nie chciała ich mieć, a Artur nie naciskał. Od jakiegoś czasu zajmują ostatnie piętro w domu rodzinnym Kasi. Na parterze mieszka jej brat, na pierwszym piętrze mama. Artur nie czuje się z tym komfortowo i opowiada o tym jak o problemie. Wie, że powinien usamodzielnić się od żony i w ten sposób stać się dla niej partnerem w związku. Czy będzie potrafił to zrobić? I czy Kasia rzeczywiście chce tego od męża? Czy ten związek w ogóle da się uratować?

Autor: Magdalena Skiba

Źródło: Program "Razem odNowa"/ prod. TVN

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości