Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: Sprawdź dodatkowe fragmenty z 5. odcinka!

Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: "Nie podobają Ci się moje włosy?"
Czy program pomoże Elwirze i Marcinowi zrozumieć swoje potrzeby, pokonać przeszłość i znów odnaleźć wspólny język? Zobaczcie nieemitowane fragmenty z 5. odcinka!

W dodatkowym materiale widzimy Elwirę, która próbuje zrozumieć i zaakceptować hobby Marcina - jazdę na quadzie. Elwira, choć pełna obaw, chce pokazać mężowi, jak bardzo zależy jej na nim. Bohaterka programu pragnie lepiej zrozumieć jego pasję.. To krok w stronę zrozumienia i bliskości między nimi. Następnie, kiedy para przygotowuje się na romantyczną randkę, pojawiają się pytania dotyczące wyglądu. Elwira pyta Marcina, czy dobrze wygląda. Nasza bohaterka zastanawia się, czy podoba się swojemu mężowi. To jednak nie tylko kwestie zewnętrzne - te pytania ukrywają głębsze niepewności, które muszą razem rozwiązać...

Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: "Strach mnie obleciał!"

Kolejny fragment ukazuje rozmowę Elwiry z trenerem, która wyznaje, że trudno jej zaakceptować intensywność treningów, bo to nie to samo, co w domu. Elwira nie jest pewna, czy będzie w stanie sprostać oczekiwaniom. Wcześniej pracowała nad mniej wymagającymi ćwiczeniami, które mogła wykonywać w swoim własnym tempie.

Strach mnie obleciał (...) Da się wytrzymać, ale dojeżdżam już do granic wytrzymałości (...) Ty trochę skutecznie motywujesz!
wyznaje Elwira

"Razem odNowa": Odcinek 5

Elwira i Marcin przez długi czas funkcjonowali jako idealna, szczęśliwa rodzina. Ale kilkanaście lat temu wydarzyło się coś, co do dziś, szczególnie Elwirze, nie daje spokoju. Marcin pracował wtedy poza domem, do rodziny przyjeżdżał właściwie tylko w weekendy. Pewnego dnia, przez przypadek, Elwira zobaczyła na telefonie męża wiadomość od innej kobiety. Zaczęła podejrzewać Marcina o zdradę. Ten nigdy się do niej nie przyznał, twierdzi, że relacja z inną kobietą zakończyła się na etapie rozmów i wspólnej kawy. W tamtym momencie Elwira postanowiła ratować rodzinę, zagryźć zęby i próbować o wszystkim zapomnieć. Jednak od lat, przy każdym konflikcie, każdej kłótni, temat wypływa na nowo.

Małżeństwo zgłosiło się do programu, bo chce zamknąć raz na zawsze tę historię. To też moment, kiedy ich dzieci są już prawie dorosłe i kiedy znów mają czas dla siebie oraz swojego związku. Elwira i Marcin muszą przezwyciężyć codzienną rutynę i przyjrzeć się swojej diecie - oboje przytyli bowiem od dnia ślubu.

Joanna Krupa o roli przyjaciółki w programie "Razem odNowa"

"Razem odNowa": O czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

>>>>>>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<<<<<<

Razem odNowa: Odc.4
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
+3
Zobacz galerię

Autor: Kinga Rysula

Źródło: Materiały od produkcji/ autorskie

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?