Joanna Krupa o chorobie: "Ja też mam momenty w swoim życiu, gdzie nie czuję się ładnie, nie czuję się warta"

Joanna Krupa o chorobie: "Ja też mam momenty w swoim życiu, gdzie nie czuję się ładnie, nie czuję się warta"
Joanna Krupa podzieliła się z nami swoimi problemami zdrowotnymi i opowiedziała o tym, jak choroba wpływa na jej codzienność. Porozmawialiśmy również o tym, jak długoletnie związki wpływają na dbanie o siebie. Zobaczcie naszą rozmowę!

Często jest tak, że pary w długoletnich związkach przestają o siebie dbać wzajemnie, a jednocześnie mają do siebie pretensje o to, jak wyglądają. Joanna Krupa przyznała, że najwięcej zależy od naszego własnego samopoczucia. Jeśli czujemy się dobrze sami ze sobą, to przekazujemy tę energię w domu. Zwróciła również uwagę na swobodę, z jaką się wiążą długoletnie związki, jednak przyznała, że związek jest pracą i należy stale o niego dbać.

Jak ty się dobrze czujesz - pewnie, pięknie, swobodnie to jest od razu inna reakcja w domu. Wiadomo, że po wielu latach bycia z kimś to już się tak naprawdę myśli, że nie trzeba się tak starać. Jest wygodnie, w dresach, nie trzeba włosów codziennie umyć, bez make-upu - tak się wydaje, ale związek jest pracą tak naprawdę, trzeba nad nim pracować. 

Joanna Krupa o swojej chorobie

Na pytanie o to, jak czuć się kobieco Joanna Krupa podzieliła się z nami swoimi problemami zdrowotnymi. Wspomniała o niedoczynności tarczycy i o realiach związanych z tą chorobą. Przyznała, że odbiera to pewność siebie.

Przez całe życie miałam problem z oczami. Rano wstaję, oczy napuchnięte, nic z tym nie zrobisz, make-up nie pomoże, żeby ładniej wyglądać i od razu cały dzień jest zepsuty. Ciężko mi powiedzieć, jakie są rady, żeby się dobrze czuć, bo ja też mam momenty w swoim życiu, gdzie nie czuję się ładnie, nie czuję się warta, nie chce mi się i siedziałabym w domu cały dzień.
wyznaje Joanna Krupa

Joanna Krupa przyznaje, że w takich momentach bardzo ważne jest wsparcie i zrozumienie drugiej osoby.

Razem odNowa: Spotkanie prasowe
Razem odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa
Razem odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa
Spotkanie prasowe: Razem odNowa
Razem odNowa: Joanna Krupa
+3
Zobacz galerię

"Razem odNowa": O czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Agata Piętka

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?