Razem odNowa: The best of Joanna Krupa 

Razem odNowa: The best of Joanna Krupa!
W programie "Razem odNowa" Joanna Krupa i Ewa Chodakowska przychodzą z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację. Zobaczcie najlepsze momenty Joanny Krupy z ostatnich odcinków!

Joanna Krupa jako prowadząca "Razem odNowa" jest blisko z bohaterami programu. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmują się każdym szwankującym w nich elementem. Pełne empatii rozmowy z Joanną, skłaniają do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się dzieli, pomagają w odbudowaniu pewności siebie u pań.

"Razem odNowa": O czym jest program?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Agata Piętka

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości