Razem odNowa: Ostatnia szansa na nowe początki. Poznajcie Elwirę i Marcina!

Razem odNowa
Razem odNowa: Nowy rozdział Elwiry i Marcina! Kim jest para z Wierzbicy?
W najnowszym odcinku programu "Razem odNowa", widzowie poznali historię Elwiry i Marcina z Wierzbicy. To para, która po wielu latach małżeństwa postanowiła stawić czoła swoim największym wyzwaniom - zarówno tym związanym z przeszłością, jak i kondycją fizyczną. Zobaczcie fragment z 5. odcinka!

Elwira i Marcin, zakochani w sobie od czasów nastoletnich, byli dla siebie pierwszymi poważnymi partnerami. Zbudowali z pozoru idealną rodzinę, mając trójkę prawie dorosłych dzieci. Jednak, jak to bywa w życiu, nawet najszczęśliwsze historie zaczynają się komplikować. Program "Razem odNowa" daje im okazję do przezwyciężenia codziennej rutyny, przyjrzenia się diecie, i - co najważniejsze - odnalezienia motywacji do walki o swoje zdrowie i małżeństwo.

Czy prowadzące programu zdołają zainspirować Elwirę i Marcina do podjęcia trudnych decyzji, odkrycia nowych aspektów w swoim związku i przekonania ich do walki o szczęśliwą i zdrową przyszłość?

"Razem odNowa": Odcinek 5

Elwira i Marcin przez długi czas funkcjonowali jako idealna, szczęśliwa rodzina. Ale kilkanaście lat temu wydarzyło się coś, co do dziś, szczególnie Elwirze, nie daje spokoju. Marcin pracował wtedy poza domem, do rodziny przyjeżdżał właściwie tylko w weekendy. Pewnego dnia, przez przypadek, Elwira zobaczyła na telefonie męża wiadomość od innej kobiety. Zaczęła podejrzewać Marcina o zdradę. Ten nigdy się do niej nie przyznał, twierdzi, że relacja z inną kobietą zakończyła się na etapie rozmów i wspólnej kawy. W tamtym momencie Elwira postanowiła ratować rodzinę, zagryźć zęby i próbować o wszystkim zapomnieć. Jednak od lat, przy każdym konflikcie, każdej kłótni, temat wypływa na nowo.

Małżeństwo zgłosiło się do programu, bo chce zamknąć raz na zawsze tę historię. To też moment, kiedy ich dzieci są już prawie dorosłe i kiedy znów mają czas dla siebie oraz swojego związku.

Ewa Chodakowska o kulisach programu "Razem odNowa"
Ewa Chodakowska o kulisach programu "Razem odNowa". "Miałam momenty zawahania!"

"Razem odNowa": O czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

>>>>>>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<<<<<<

Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa

Autor: Kinga Rysula

Źródło: Program "Razem odNowa"/ prod. TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości