Joanna Krupa o związkach: "Najważniejsza jest komunikacja"

Razem odNowa: Joanna Krupa
Joanna Krupa o związkach: "Najważniejsza jest komunikacja"
Joanna Krupa podzieliła się z nami swoimi spostrzeżeniami z programu "Razem odNowa". Co według niej było największym problemem wśród par biorących udział w eksperymencie? Zobaczcie naszą rozmowę!

Do programu "Razem odNowa" zgłosiły się pary, które zapomniały o sobie wzajemnie, są w złym miejscu zarówno psychicznie, jak i mentalnie. Joanna Krupa zauważyła, że największym problemem wśród par jest brak komunikacji. Wspomina o parze z pierwszego odcinka, u której to właśnie problem z komunikowaniem swoich potrzeb powodował wszelkie frustracje i brak zrozumienia.

Pary zgłaszające się do programu nie pozostają same ze swoimi problemami. W czasie nagrań uczestnicy odbywali spotkania z psychologiem, który pomagał rozwiązać problem w ich związku.

W programie mamy ekspertów, bo ja z Ewą możemy być tylko jako ich przyjaciele czy coach, ale żeby dawać im rady to już nie nasza praca.
wyznaje Joanna Krupa
Razem odNowa: Spotkanie prasowe
Razem odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa
Razem odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa
Spotkanie prasowe: Razem odNowa
Razem odNowa: Joanna Krupa
+3
Zobacz galerię

"Razem odNowa": O czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Agata Piętka

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości