Joanna Krupa o roli przyjaciółki w programie "Razem odNowa"

Joanna Krupa o roli przyjaciółki w programie "Razem odNowa"
Joanna Krupa o roli przyjaciółki w programie "Razem odNowa"
Podczas konferencji prasowej nowego programu "Razem odNowa" porozmawialiśmy z Joanną Krupą o tym, jak się czuje w roli prowadzącej. W czasie trwania eksperymentu zbliża się do naszych bohaterów i jest dla nich jak przyjaciółka, która zawsze wysłucha i wesprze w trudnych momentach.

W programie "Razem odNowa" Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Joanna Krupa zdradziła nam, jak się czuje w takiej roli.

Razem odNowa: Spotkanie prasowe
Razem odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa
Razem odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa
Spotkanie prasowe: Razem odNowa
Razem odNowa: Joanna Krupa
+3
Zobacz galerię
Myślę, że przez to, że przychodzę do nich jak przyjaciółka, z empatią, dlatego pary się otwierają. Czują się bezpieczni, że mogą z nami porozmawiać.  

Joanna Krupa przyznała, że sam program i zmagania uczestników są również dla niej bardzo inspirujące.

Bardzo mnie cieszy, że możemy robić taki program. Mam nadzieję, że ci, co oglądają program też się zainspirują. 

W rozmowie przyznaje, że sama dużo przeżyła w swoich związkach i wiele może się nauczyć od bohaterów programu.

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Agata Piętka

podziel się:

Pozostałe wiadomości