Wzruszający koniec i nowy początek! Zobacz wielki finał 5. odcinka!

Wzruszający koniec i nowy początek! Zobacz wielki finał 5. odcinka!
W 5. odcinku programu "Razem odNowa" Elwira i Marcin doświadczyli wyjątkowego momentu zamknięcia pewnego rozdziału i otwarcia nowego, pełnego nadziei. Małżeństwo z Wierzbicy, po wielu latach zmagań z przeszłością, przeszło metamorfozę, której efekty były widoczne podczas poruszającego finału programu. Zobaczcie najlepsze fragmenty z odcinka!

Finałowy odcinek programu okazał się magicznym momentem dla Elwiry i Marcina. Widzowie zobaczyli, jak para ponownie staje na "ślubnym kobiercu". Marcin patrzył na Elwirę z zachwytem, a ona zobaczyła w nim partnera, który nie mógł oderwać od niej wzroku. Obydwoje ubrani w swoje ślubne stroje, wyglądali nie tylko pięknie, ale i pełni pewności siebie oraz miłości.

Jestem Ci bardzo wdzięczny za to, że jesteś ze mną (...) Chcę zasypiać i budzić się obok Ciebie każdego dnia...Kocham Cię!
wyznaje Marcin
Dziękuję Ci za cudowną rodzinę, jaką jesteśmy!
wyznaje Elwira

To było wzruszające zakończenie ich historii w programie. To moment, w którym zmagania z przeszłością przyniosły oczekiwane efekty. Elwira i Marcin, dzięki determinacji, miłości i wsparciu programu, zamykają bolesny rozdział i wkraczają w nowy etap swojego życia, gotowi do wspólnego budowania przyszłości.

Razem odNowa: Odcinek 5

Razem odNowa: Nowy rozdział Elwiry i Marcina! Kim jest para z Wierzbicy?
Razem odNowa: Nowy rozdział Elwiry i Marcina! Kim jest para z Wierzbicy?
Razem odNowa: "Czy może kogoś poznać? Może fajniejszego, lepszego ode mnie"
Razem odNowa: "Czy może kogoś poznać? Może fajniejszego, lepszego ode mnie"
Razem odNowa: "Ja mam przychodzić i się upominać?"
Razem odNowa: "Ja mam przychodzić i się upominać?"
Razem odNowa: "Cukier spada"
Razem odNowa: "Cukier spada"
Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: Kryzys w czasie eksperymentu: "Mam serdecznie dość was"
Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: Kryzys w czasie eksperymentu: "Mam serdecznie dość was"
Wzruszający koniec i nowy początek! Zobacz wielki finał 5. odcinka!
Wzruszający koniec i nowy początek! Zobacz wielki finał 5. odcinka!

"Razem odNowa": Odcinek 5

Elwira i Marcin przez długi czas funkcjonowali jako idealna, szczęśliwa rodzina. Ale kilkanaście lat temu wydarzyło się coś, co do dziś, szczególnie Elwirze, nie daje spokoju. Marcin pracował wtedy poza domem, do rodziny przyjeżdżał właściwie tylko w weekendy. Pewnego dnia, przez przypadek, Elwira zobaczyła na telefonie męża wiadomość od innej kobiety. Zaczęła podejrzewać Marcina o zdradę. Ten nigdy się do niej nie przyznał, twierdzi, że relacja z inną kobietą zakończyła się na etapie rozmów i wspólnej kawy. W tamtym momencie Elwira postanowiła ratować rodzinę, zagryźć zęby i próbować o wszystkim zapomnieć. Jednak od lat, przy każdym konflikcie, każdej kłótni, temat wypływa na nowo.

Małżeństwo zgłosiło się do programu, bo chce zamknąć raz na zawsze tę historię. To też moment, kiedy ich dzieci są już prawie dorosłe i kiedy znów mają czas dla siebie oraz swojego związku. Elwira i Marcin muszą przezwyciężyć codzienną rutynę i przyjrzeć się swojej diecie - oboje przytyli bowiem od dnia ślubu.

Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa

"Razem odNowa": O czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

>>>>>>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<<<<<<

Razem odNowa: Odc.5
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
+9
Zobacz galerię

Autor: Kinga Rysula

Źródło: Program "Razem odNowa"/ prod. TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości