Razem odNowa: Zwiastun 8. odcinka! Poznaj historię Edyty i Maćka! Kontrola zabije ich miłość?

Razem odNowa: Zwiastun 8. odcinka!
Razem odNowa: Zwiastun 8. odcinka!
Razem odNowa: Zwiastun 8. odcinka!
Razem odNowa: Zwiastun 8. odcinka!
Przed nami ostatni odcinek programu "Razem od Nowa". Premiera już w środę o 21:35 w TVN! Joanna Krupa i Ewa Chodakowska odwiedzą Edytę i Maćka, aby pomóc im odświeżyć ich relację oraz udzielić wsparcia w uregulowaniu życia po przeprowadzce. Edyta zarzuca mężowi, że ten za dużo pracuje, przez co ma problem z kontaktem z córką. On z kolei czuje się zbyt kontrolowany przez żonę, która regularnie przegląda jego telefon.

W 8. odcinku poznamy Edytę i Maćka, którzy od dłuższego czasu mijają się. Przez lata wspólnego życia iskierka między nimi zgasła, a rutyna stworzyła cichego zabójcę ich relacji. Niedawno para podjęła decyzję o wspólnej przeprowadzce do Kobyłki. Rodzina zamieszkała tam dwa miesiące przed rozpoczęciem eksperymentu. Stwierdzili, że program jest dla nich, ponieważ rzeczywiście zaczynają wszystko razem od nowa. Muszą znów nauczyć się wspólnie funkcjonować.

Razem odNowa: Zwiastun 8. odcinka!

Razem odNowa - co wydarzy się w 8. odcinku?

Edyta i Maciek przez całe lata małżeństwa żyli na odległość. Ich dom był w Suwałkach – tam mieszkała Edyta z córką. Maciej jako właściciel firmy instalującej okna, wyjeżdżał za pracą wszędzie tam, gdzie dostawał zlecenie. Do domu przyjeżdżał na weekendy i to nie wszystkie. To bardzo oddaliło od siebie małżonków i zbudowało wiele konfliktów. Ponieważ większość zamówień Maciek ma w Warszawie, para podjęła decyzję o wspólnej przeprowadzce niedaleko Warszawy, do Kobyłki. Rodzina zamieszkała tam dwa miesiące przed rozpoczęciem eksperymentu. Edyta ma pretensje do Maćka, że bardzo dużo pracuje. Wychowanie córki jest na jej głowie. Natomiast Maciek, przez swoje długie nieobecności, bardzo oddalił się od dziecka. Dziewczynka i ojciec nie rozmawiają ze sobą albo odzywają się półsłówkami. Edycie bardzo zależy na odbudowaniu więzi między nimi, uważa, że to wpłynie pozytywnie na relację małżeńską. Problemem Edyty jest również nadmierna kontrola Maćka - sprawdza jego telefon i wszystkie maile. Z jakiego powodu nie ma zaufania do męża?

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Magdalena Skiba

podziel się:

Pozostałe wiadomości