Razem odNowa: Zobacz, jak zmienili się Kinga i Adam! "To jest nasz nowy początek"

Razem odNowa: Zobacz, jak zmienili się Kinga i Adam! "To jest nasz nowy początek"
Za nami finał 7. odcinka programu "Razem odNowa". Kinga i Adam, stanęli przed wyzwaniem ostatecznej przemiany swojego małżeństwa. Mimo młodego wieku, ich związek był poddany ciężkiemu sprawdzianowi codzienności, obowiązków i rutyny, które odciągnęły ich od siebie.

Podczas uroczystego finału widzowie mieli okazję zobaczyć zupełnie nowe oblicze pary z Pawłowic. Adam odzyskał radość życia, a Kinga promieniowała szczęściem i miłością.

Jesteś dla mnie najważniejsza, Twój uśmiech napędza mnie do działania i Twoja obecność przy mnie jest dla mnie największym szczęściem (...) To jest nasz nowy początek!
wyznaje Adam, bohater 7. odcinka programu "Razem odNowa"
Przy Tobie znalazłam bezpieczną przystań, jesteś moją ostoją i przy Tobie jest moje miejsce...
wyznaje Kinga, bohaterka 7. odcinka programu "Razem odNowa"

Przemiana Kingi i Adama była świadectwem tego, że nawet najtrudniejsze relacje mogą odzyskać blask, gdy wkładamy w nie wystarczająco dużo wysiłku i miłości.

Co wydarzy się w 8. odcinku? Z jakimi problemami będą zmagać się bohaterowie programu? Oglądajcie "Razem odNowa" w każdą środę o 21:35 na antenie TVN!

Razem odNowa
Razem odNowa
Źródło: Bartosz Krupa

"Razem odNowa": Odcinek 7

Kinga i Adam to małżeństwo z Pawłowic. Mimo młodego wieku, czują się wypaleni, przygnieceni codziennymi obowiązkami i rutyną. Oboje ciężko pracują na trzy zmiany, w tej samej fabryce. Nierzadko jest tak, że widują się tylko przez chwilę, kiedy jedno wchodzi, a drugie wychodzi z domu do pracy. Zupełnie oddalili się od siebie. Szczególnie całą sytuacją zmęczony jest Adam. Kiedy go poznajemy jest zrezygnowany, a do eksperymentu podchodzi bardzo sceptycznie. Sam przyznaje, że bierze w nim udział tylko dlatego, że namówiła go do tego żona.

Małżonkowie wydają się zupełnymi przeciwieństwami: ona pełna energii, werwy, pomysłów; jednocześnie szybko się denerwuje, unosi, czasami mówi rzeczy, których potem żałuje. On zamknięty w sobie, zdystansowany. Oboje potrzebują miłości i czułości, ale nie zawsze wiedzą, jak je dać drugiej osobie. Adam ma żal do Kingi, że ta ucieka od rodziny. Kinga ma pretensje do Adama o to, że nie spędzają razem czasu, a jednocześnie po pracy, wieczorami, wychodzi sama z domu, idzie na długi spacer albo rower. Nieprzepracowanym, poważnym problemem pary jest poronienie dziecka. Kinga obwinia się za to, że nie udało jej się donosić ciąży. Obojgu zależy jednak na pracy nad relacją i małżeństwem – czy uda im się odciąć od bolesnych chwil z przeszłości?

Joanna Krupa o związkach: "Najważniejsza jest komunikacja"

"Razem odNowa": O czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

>>>>>>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<<<<<<

Razem odNowa: Odc. 7
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
+10
Zobacz galerię

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

Źródło: Program "Razem odNowa"/ prod. TVN

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości