Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: Sprawdź dodatkowe fragmenty z 7. odcinka!

Czas na bonusowe fragmenty z walentynkowego odcinka Razem odNowa. Czy jesteście ciekawi, jak Kinga przygotowywała się do powrotu męża? Zobaczcie dodatkowe materiały z 7. odcinka!

Od wieków krąży mądrość, że fotel fryzjerski to nie tylko miejsce transformacji włosów, ale również swoiste sanktuarium tajemnic. Umiejętny fryzjer to nie tylko mistrz w kreowaniu nowych uczesań, ale również prawdziwy ekspert w wydobywaniu najintymniejszych sekretów klienta. W końcu, czyż nie ma nic bardziej terapeutycznego niż rozmowa przy strzyżeniu włosów?

Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: "Nie rozmawiamy ze sobą. Nie ma rozmowy, mijamy się."

Kinga dzieli się z fryzjerką swoimi problemami z mężem. Podkreśla trudności związane z brakiem komunikacji i wzajemnym mijaniem się. Szczególnie zaznacza swoją wybuchową naturę. Świadoma jest, że aby poprawić relację z mężem, konieczne jest przepracowanie problemów z przeszłości oraz pokonanie przysłowiowej ściany, która ich dzieli. To dla niej kluczowy krok w drodze do zmiany i poprawy wspólnego życia.

Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: "To musiał być z tego jakiś większy powód, że tak się porobiło u ciebie"

Kinga postanowiła odmienić swój wizerunek nie tylko poprzez zmianę fryzury. W celu zakupu nowej bielizny zdecydowała się odwiedzić sexshop. Tam poświęciła wiele czasu na wybieranie erotycznych strojów, które miały nie tylko podkreślić jej pewność siebie, lecz także zadowolić oko męża. Ten krok stał się dla niej symbolicznym gestem zmiany, próbą przełamania bariery, która dzieliła ją od męża. Był to świadomy wysiłek mający na celu ożywienie i poprawę ich życia intymnego oraz relacji.

Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: Sprawdź dodatkowe fragmenty z 3. odcinka!

Razem odNowa - odcinek 7

Kinga i Adam to małżeństwo z Pawłowic. Mimo młodego wieku, czują się wypaleni, przygnieceni codziennymi obowiązkami i rutyną. Oboje ciężko pracują na trzy zmiany, w tej samej fabryce. Nierzadko jest tak, że widują się tylko przez chwilę, kiedy jedno wchodzi, a drugie wychodzi z domu do pracy. Zupełnie oddalili się od siebie. Szczególnie całą sytuacją zmęczony jest Adam. Kiedy go poznajemy jest zrezygnowany, a do eksperymentu podchodzi bardzo sceptycznie. Sam przyznaje, że bierze w nim udział tylko dlatego, że namówiła go do tego żona.

Małżonkowie wydają się zupełnymi przeciwieństwami: ona pełna energii, werwy, pomysłów; jednocześnie szybko się denerwuje, unosi, czasami mówi rzeczy, których potem żałuje. On zamknięty w sobie, zdystansowany. Oboje potrzebują miłości i czułości, ale nie zawsze wiedzą, jak je dać drugiej osobie. Adam ma żal do Kingi, że ta ucieka od rodziny. Kinga ma pretensje do Adama o to, że nie spędzają razem czasu, a jednocześnie po pracy, wieczorami, w czasie który mogłaby poświęcić mężowi, wychodzi sama z domu, idzie na długi spacer albo rower. Nieprzepracowanym, poważnym problemem pary jest poronienie dziecka. Kinga obwinia się za to, że nie udało jej się donosić ciąży. Obojgu zależy jednak na pracy nad relacją i małżeństwem – czy uda im się odciąć od bolesnych chwil z przeszłości?

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Razem odNowa: Zwiastun 8. odcinka!

Czytaj też:

Autor: Magdalena Skiba

podziel się:

Pozostałe wiadomości