"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Małgorzata Rozenek: "Biorę udział w każdym wyzwaniu"

Spotkanie gwiazd TVN: Małgorzata Rozenek-Majdan o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na czerwonym dywanie spotkania z udziałem gwiazd TVN. W trakcie wywiadu z Karoliną Kalatzi opowiedziała nam o szczegółach programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym podęła się ekstremalnych wyzwań!

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o programie!

W emocjonującym reality show “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”, Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje ekstremalne wyzwania, rzucone jej przez sześciu mężczyzn. Od momentu startu przygotowań do pojedynków, jej grafik wypełniają katorżnicze treningi, wielogodzinne sesje ćwiczeń czy sprawdzające granice wytrzymałości, obozy sportowe.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: TVN

Czego dowiedziała się o sobie dzięki programowi  "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"? Co było najtrudniejsze? Przeczytajcie, co podczas wywiadu Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała dziennikarce "Dzień Dobry TVN" - Karolinie Kalatzi!

Sam program daje nam nieźle popalić, ja trochę się nie spodziewałam tego jak to będzie trudne i wymagające dla nas. Nie tylko fizycznie, bo do strony fizycznej jesteś w stanie się przygotować - mniej lub bardziej udanie, ale jesteś w stanie przeznaczyć te kilka miesięcy swojego życia na taką fizyczną pracę, ale on mentalnie jest bardzo wymagający! (...) To są bardzo trudne sytuacje, które wydarzają się po raz pierwszy w życiu i po raz ostatni mam nadzieję
- wyjaśniła Małgorzata Rozenek-Majdan
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: TVN

Wiosna 2024 w TVN pod znakiem nowości

Wiosna w TVN to czas niespodzianek i wielkich emocji. Jedną z najbardziej oczekiwanych premier jest program „The Traitors. Zdrajcy”, który już w środę 28 lutego zapewnił elektryzującą rozgrywkę inspirowaną popularną grą Mafia. Drugim nowym formatem wartym uwagi jest „Czas na Show. Drag Me Out”, który zapowiada kolorową i pełną blasku zabawę. Wśród nowych twarzy stacji znajdą się: Julia Wieniawa, Michał “Rozkoszny” Korkosz, Malwina Wędzikowska i Jan Pirowski. Emocjonujące programy, znane i lubiane kontynuacje – to wszystko czeka tej wiosny na widzów TVN!

Autor: Magdalena Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości