Wiosenna ramówka TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" podejmie ekstremalne wyzwania

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan o programie Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Źródło: Dzień Dobry TVN
W emocjonującym reality show “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”, Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje ekstremalne wyzwania, rzucone jej przez sześciu mężczyzn. Od momentu startu przygotowań do pojedynków, jej grafik wypełniają katorżnicze treningi, wielogodzinne sesje ćwiczeń czy sprawdzające granice wytrzymałości, obozy sportowe. Codziennym niezbędnikiem staje się natomiast hart ducha, skupienie, motywacja, a momentami nawet brawura! Czy Małgorzacie uda się zmierzyć z własnymi słabościami, lękami i podjąć walkę o zwycięstwo?  

W programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” Małgorzata Rozenek-Majdan wychodzi poza własną strefę komfortu i ściąga płaszcz idealnego wizerunku. Przyjmując wyzwania, rzucane jej przez mężczyzn, pokazuje swoje prawdziwe ja, „bez filtra”!  

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Na czym polega program?

Małgorzata Rozenek-Majdan mierzy się ze swymi rywalami – osobami ze świata sportu, muzyki czy filmu - w wybranych przez nich dyscyplinach. Co ważne, zasadą jest, że zadania te są odległe od ich profesji czy rodzajów uprawianych sportów. Oboje – Małgorzata i jej przeciwnik - mają więc równe szanse i tylko cztery tygodnie na przygotowania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, stają do emocjonującego pojedynku. 

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan mówiła o wyzwaniach:

- Będę się mierzyła z mężczyznami z różnych środowisk. W dyscyplinach sportowych. Można powiedzieć, że w dyscyplinach sportowych, ale tak naprawdę w różnych dyscyplinach życiowych również. I ten sport jest tutaj pretekstem do sprawdzenia tych różnic płci, bo bardzo często się mówi, że kobieta jest taką płcią słabszą. Chcemy udowodnić, że płcie są równe - podkreśla Małgorzata.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: TVN

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan będzie to wielka próba zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami, strachem i perfekcyjnym wizerunkiem. Czy tym razem znajdzie w sobie ducha rywalizacji i zatriumfuje, czy może ponownie usłyszymy jej kultowe już powiedzenie “Nie zrobię czelendżu!”...?  

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w programach Grupy TVN Warner Bros. Discovery

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zawodowo związana z Grupą TVN Warner Bros. Discovery od 2012 roku, kiedy zadebiutowała w roli prowadzącej produkcji „Perfekcyjna Pani Domu”. Program przyniósł jej dużą popularność, powstało 5 sezonów tej serii. W międzyczasie, w 2013 roku, została jedną z jurorek reality show „Bitwa o dom”, w którym uczestnicy walczyli o własne mieszkanie. Program doczekał się trzech sezonów. W 2015 roku Małgorzata Rozenek-Majdan została gospodynią formatu „Piekielny hotel”. W latach 2016-2021 Małgorzata Rozenek-Majdan była prowadzącą programu rozrywkowego „Projekt Lady”, gdzie wspierała i motywowała uczestniczki w nauce dobrych manier.

W 2016 roku dała się poznać widzom od zupełnie innej strony – wspólnie z mężem Radosławem Majdanem, wzięli udział w pierwszej polskiej edycji programu rozrywkowego „Azja Express”. Przebojowa para zaskarbiła sobie sympatię widzów do tego stopnia, że dostali własny program – „Iron Majdan”, w którym poddawani byli najrozmaitszym wyzwaniom.

Małgorzata Rozenek-Majdan na antenie stacji TVN Style, była gospodynią kilku programów, m.in. „W dobrym stylu”, „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”, czy „In vitro: nauka czy cud?”.

Autor: Aleksandra Raczkowska/PR Warner Bros. Discovery

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości