Mam Talent!
Oglądaj w TVN
Sobota, godz. 20:00

Aktualności

Na półmetku castingowych zmagań 14. edycji „Mam Talent!” nie brakuje emocji. W poprzednim odcinku uczestnikom udało się zachwycić, rozbawić i zadziwić publiczność, choć nie zabrakło również występów, które nie przypadły do gustu jurorom. Kto wystąpi na scenie programu już za tydzień?

Alexandra (Sasza) Shchukina ma 35 lat i od 8 lat mieszka w Warszawie. Jest naukowcem z doktoratem z fizyki. Prowadzi zajęcia z fizyki oraz matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Zobaczcie, co zaprezentowała w programie! Możecie się zdziwić...

14. edycja programu „Mam Talent!” nie zwalnia tempa! Za nami trzeci odcinek pełen ogromnych emocji. Wśród imponujących i niebanalnych występów szczególnie wyróżnił się utalentowany 12-latek z Lublina. To dla niego Michał Kempa zdecydował się wcisnąć złoty przycisk!

Program „Mam Talent!” nie przestaje zaskakiwać! W drugim odcinku nie zabrakło zniewalających występów, a jeden z nich zachwycił Małgorzatę Foremniak tak bardzo, że zdecydowała się wcisnąć złoty przycisk. Na przepustkę do półfinału zasłużyła sobie formacja taneczna z Bydgoszczy. Czy komuś uda się powtórzyć ten wyczyn za tydzień?

Najbardziej spektakularne show w Polsce powraca, aby odnaleźć największe talenty i otworzyć im drogę do sukcesu! Kto tym razem zdobędzie serca widzów i wygra czek na 300 tysięcy złotych? Już po raz 14. program "Mam Talent!" dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Zobaczcie relację z castingu!