Półfinał w "MasterChef Nastolatki"! Kto będzie gościem specjalnym?

MasterChef Nastolatki: Przed nami półfinał! Gościem odcinka zef kuchni, Przemysław Klima

To już ostatnia prosta przed wielkim finałem programu "MasterChef Nastolatki" Młodzi kucharze odwiedzą jedno z najwybitniejszych miejsc na kulinarnej mapie nie tylko Krakowa, ale i całej Polski - dwugwiazdkowej restauracji Bottigliera 1881

To będzie dopiero początek tego, co czeka uczestników w 7. odcinku programu. Pojawią się aż dwa wyzwania. Pierwsze z nich to przygotowanie azjatyckiego dania. Kto zaskoczy jurorów najwyższym smakiem i kunsztem azjatyckiej kuchni? Drugie zadanie będzie równie wymagające, a temat ukryty pod tajemniczymi skrzyniami. Ci, którzy poradzą sobie najlepiej, zapewnią sobie upragnione miejsce w finale. Kto okaże się triumfatorem tych wyzwań? 

MasterChef Nastolatki. Kim jest Przemek Klima?

Przemek Klima to renomowany krakowski kucharz i restaurator, posiada doświadczenie zawodowe zdobywane nie tylko na polskim rynku. W swojej karierze pełnił funkcję sous chef w pierwszych polskich lokalach, które otrzymały prestiżową gwiazdkę Michelin. Od roku 2019 Klima jest gospodarzem Bottigliera 1881, restauracji, która jako pierwsza w Polsce zdobyła dwie gwiazdki Michelin. Przemek Klima w latach 2021 i 2022, uplasował się na liście 100 najlepszych kucharzy na świecie według rankingu The Best Chefs Award.

Gościem specjalnym w 9. odcinku jest zdobywca trzeciej gwiazdki Michelin w Polsce - chef Przemysław Klima! Jego autorska ryba w białym sosie i jej przygotowanie przesądzą o tym, kto przejdzie do ścisłego finału rywalizacji o tytuł szóstego MasterChefa Juniora. 

Oglądajcie na player.pl
Autorska ryba Przemysława Klimy
Gościem specjalnym w 9. odcinku jest zdobywca trzeciej gwiazdki Michelin w Polsce - chef Przemysław Klima! Jego autorska ryba w białym sosie i jej przygotowanie przesądzą o tym, kto przejdzie do ścisłego finału rywalizacji o tytuł szóstego MasterChefa Juniora. Oglądajcie na player.pl

Przemek Klima - gdzie wystąpił?

To nie będzie debiut Przemka Klimy w telewizyjnym programie kulinarnym. Wcześniej, jako szef kuchni, gościnnie oceniał zawodników w 9. i 10. sezonie „MasterChefa” oraz w 6. serii „MasterChefa Juniora”.

Przemysław Klima w Masterchef Nastolatki
Przemysław Klima w Masterchef Nastolatki

Nowa restauracja w Krakowie!

Pierwszy szef kuchni w Polsce, który zdobył dla swojej restauracji dwie gwiazdki Michelin niedawno ogłosił, że planuje otworzyć w Krakowie kolejne miejsce spotkań z pysznym jedzeniem!

Przemek Klima nowym jurorem programu MasterChef!
Przemek Klima nowym jurorem programu MasterChef!
Już wkrótce rozpoczną się poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tym razem pretendentów do tytułu MasterChefa oceniać będą Magda Gessler, Michel Moran oraz debiutujący w tej roli szef Przemysław Klima!

Oglądajcie program "MasterChef Nastolatki w TVN i Player.pl

Reporter: Anna Szafrańska

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości