Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nigdy nie umierałam, ale tak sobie to wyobrażam"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan czuła się, jakby umierała
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan na długo zapamięta ten trening. Lodowata woda spowodowała bolesne doświadczenie zimna. Zobacz fragment pierwszego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 1.

Podczas treningu w wodzie Małgorzata Rozenek-Majdan jako pierwsza dotarła do brzegu. Łukasz Orbitowski był tuż za nią. Dla obojga zawodników było to duże wyzwanie. Zmierzyli z własnymi słabościami i lękami. Podeszli profesjonalnie do rywalizacji, ale nie ukrywali, że pływanie w niskiej temperaturze nie było dla nich komfortowe.

-Nigdy nie umierałam, ale tak sobie to wyobrażam. Nigdy nie wygra się z zimnem - powiedziała Małgorzata po wyjściu z wody.

- Małgosia wysunłęa się naprzód. Już widziałem, że dopłynie, to mi się płynąć nie chciało - stwierdził Łukasz.

Zadania w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Piotr Głowacki wcieli się w rolę drwala. Łukasz Kadziewicz będzie się wspinał na komin, który ma pond 250 metrów wysokości. Kajetan Kajetanowicz przygotował wyzwanie rowerowe, to będzie szybka jazda. Wojtek Łozowski stoczy zimowy pojedynek z biathlonu w warunkach zimowych. Łukasz Orbitowski będzie pływał w Bałtyku, w lodowatej wodzie. Kuba Nowaczkiewicz przejdzie po linach na dużej wysokości. Wszyscy panowie razem z Małgorzatą wykonają trudne fizycznie zadania oraz zrealizują ekstremalne sportowe wyzwania.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości