Drugi odcinek "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" zaskoczy widzów. "Radzio powiedział wprost: nie masz szans"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: zwiastun 2. odcinka
W drugim odcinku programu Małgosia Rozenek-Majdan musi zmierzyć się z lękiem wysokości i pokonać byłego siatkarza we wspinaczce!

W pierwszym odcinku nowego programu Małgosia Rozenek-Majdan musiała przepłynąć kilkaset metrów w lodowatym Bałtyku, a jej rywalem był pisarz Łukasz Orbitowski. Tę rywalizację przegrała. Jak będzie tym razem?

W drugiej odsłonie Rozenek-Majdan zmierzy się z byłym siatkarzem Łukaszem Kadziewiczem we wspinaczce. Ale, jak to w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" bywa, ścianka wspinaczkowa to dopiero początek przygody. Rywalizacja przeniesie się na szklaną ścianę hotelu i 250-metrowy komin. Okiełznanie lęku wysokości będzie pierwszym zadaniem do wykonania!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
+5
Zobacz galerię

Joanna Jędrzejczyk o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Jako ekspertki pomagają jej przygotować się do sportowych zadań i rywalizacji. Jędrzejczyk odpowiada za przygotowanie fizyczne.

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych zawodniczek sztuk walki. Jako 16-latka rozpoczęła treningi boksu tajskiego i już po pół roku została mistrzynią Polski w tej dyscyplinie. Joanna rywalizowała w muay thai przez 10 lat i pobiła rekord 70 zwycięstw, zdobywając sześciokrotnie mistrzostwo świata i pięć razy mistrzostwo Europy. Jako pierwsza Polka trafiła do renomowanej organizacji UFC (Ultimate Fighting Championship), w której kilkukrotnie broniła tytułu mistrzowskiego w wadze słomkowej. Karierę sportową zakończyła w 2022 r.

Tak opowiadała o programie:

- Myślę, że Gosia będzie tutaj naprawdę wzorem do nieśladowania nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn, dla każdego, kto ma problem po prostu ze zrobieniem tego pierwszego kroku. My to sobie powtarzamy podczas, gdy zadanie jest bardzo trudne, gdy Gosi brakuje odwagi chwilowo, bo jest naprawdę hardkorowa, jest ciężko pracującą osobą i dla niej nie ma trudnych rzeczy. To mówimy sobie, wykonaj ten pierwszy krok, poczyń drugi i wykonamy to zadanie wspólnie.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od wtorku 16 kwietnia w TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Łukasz Kadziewicz?

Łukasz Kadziewicz – siatkarz, dwukrotny olimpijczyk, wicemistrz świata w siatkówce. Obecnie dziennikarz oraz współwłaściciel sieci restauracji.

Łukasz Kadziewicz i Małgorzata Rozenek-Majdan będą wspinali się na komin, który ma pond 250 metrów wysokości. Oboje przygotowywali się do tego zadania m.in. na ściance wspinaczkowej.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości