Świnia Raćka przeszła do historii "Mam Talent!". Zobacz najdziwniejsze występy  

Świnka Raćka
Najzabawniejsze występ w historii "Mam Talent!"
Polska edycja programu "Mam Talent!" nieustannie dostarcza widzom niesamowitych emocji – od wzruszeń po niekontrolowane wybuchy śmiechu. Oprócz niesamowitych talentów muzycznych, akrobatycznych i tanecznych, nie brakuje też występów, które na długo pozostają w pamięci dzięki swojej oryginalności i humorowi. Poniżej przedstawiamy najśmieszniejsze momenty, które rozbawiły nie tylko jurorów, ale i całą publiczność. Pamiętacie słynny występ świnki Raćki? 

Świnka Raćka w "Mam Talent!"

Jednym z najzabawniejszych i najbardziej nietypowych występów w historii programu był pokaz umiejętności pewnej świni. Na castingu do 7. edycji "Mam Talent" wystąpiła świnka Raćka wraz ze swoim opiekunem Arturem Lewandowskim. Niestety, nie zaprezentowała żadnego talentu, miała jedynie zwrócić uwagę na traktowanie bezdomnych zwierząt. Raćka wywołała największe emocje,  gdy znudzona przebywaniem na scenie postanowiła załatwić swoje potrzeby na oczach jury i całej widowni. Na domiar złego pan odpowiedzialny za posprzątanie sceny, pośliznął się na odchodach. 

Te występy również przeszły do historii

Kolejny występ, który warto odnotować na naszej liście, to pokaz w wykonaniu Krzysztofa Mazura. Chłopak pojawił się  na castingu do 4. edycji, 22-letni wówczas student, wystąpił jako "Ręce, które pierdzą", wykonując "Nad pięknym modrym Dunajem" Straussa.  Mocno w naszej pamięci zapisał się również Wojciech Sobczak. Jego pokaz trudno opisać słowami, ale Agnieszka Chylińska pogratulowała mu "najgorszego występu w historii programu". 

Najgorszy występ w historii "Mam Talent!"?
Najgorszy występ w historii "Mam Talent!"?
Wojciech powrócił do "Mam Talent!" i po raz kolejny urządził show. Zobaczcie jego występ!

W tym roku odbyła się już 15. edycja programu "Mam Talent!". W trakcie drugiego odcinka nowego sezonu na scenie zaprezentował się Sebastian Piórecki, który zaśpiewał autorską kompozycję "Cza-Cza z Karpacza".

Mam Talent!: Sebastian Piórecki zaśpiewał swój utwór - "Cza-cza z Karpacza"

Polska edycja „Mam Talent!” to nie tylko miejsce, gdzie prezentowane są wyjątkowe umiejętności, ale także scena dla osób, które potrafią rozbawić publiczność swoją oryginalnością i poczuciem humoru. Występy, które potrafią wywołać szczery śmiech, są często równie cenne jak te pełne technicznej maestrii. Okazuje się, że czasem wystarczy wyjść na scenę i być sobą.  

Autor: Dagmara Gancarz

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Press / TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?