Aga z "HP" szaleje na egzotycznych wakacjach! Zobacz, kto jej towarzyszy!

Hotel Paradise 8: Agnieszka Siedlak
Hotel Paradise 8: Agnieszka Siedlak
Hotel Paradise 8: Agnieszka Siedlak
Hotel Paradise 8. Czego żałują Agnieszka i Jędrzej?
Hotel Paradise 8. Czego żałują Agnieszka i Jędrzej?
Agnieszka to zwyciężczyni 8. edycji "Hotelu Paradise". Choć tworzyła zgrany duet z Jędrzejem, na ścieżce lojalności stłukła kulę w drobny mak na polu 100 tysięcy złotych. Dziewczyna pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio pochwaliła się zdjęciami z egzotycznych wakacji. Z kim się na nich znalazła?

Gdzie wybrała się Agnieszka?

Po zakończeniu ósmej edycji “Hotelu Paradise” pojawiły się kontrowersje wokół wygranej Agnieszki Siedlak. Internauci ostro krytykowali Agnieszkę za jej zachowanie wobec partnera, Jędrzeja Ariana. Dziewczyna otrzymała sporo hejtu, a nawet groźby. W wywiadach po finale uczestniczka zapewniała, że podzieli się wygraną z Jędrzejem. Ostatnio mężczyzna oficjalnie potwierdził, że otrzymał obiecaną mu kwotę. Zwycięska para deklarowała również, że ich relacja rozwija się po programie, Jędrzej nie tylko odwiedza Agnieszkę, poznał nawet jej bliskich!

Agnieszka pochwaliła się ostatnio zdjęciami z urlopu. Wybrała się na słoneczny Cypr w towarzystwie swoich przyjaciółek. Dziewczyna wrzuciła zdjęcia, na których bawi się w najlepsze!

W końcu! wyczekany urlop, który smakuje jeszcze lepiej po maratonie ciężkiej pracy 👩🏼‍💻 w kwestii wypoczynku cenię sobie zawsze trzy istotne elementy: * najlepszy skład, czyli najbliższe mi osoby * pogodę * dobre jedzenie 😜 to dopiero drugi dzień, a już mogę powiedzieć, że wszystkie podpunkty są odhaczone. 
napisała Agnieszka na Instagramie.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?