Michał i Antek narażą się byłym uczestnikom? Te słowa mogą zaboleć niektórych

Hotel Paradise 8: Randka Natalii i Michała
Michał, uczestnik 8. edycji Hotelu Paradise, zyskał sporą popularność wśród widzów. Nie zraził ich do siebie ani skandalicznym zachowaniem, ani kontrowersyjnymi wypowiedziami. Dał się zapamiętać jako jeden z najbardziej pozytywnych mieszkańców willi. Wyróżniał się dobrą energią i zamiłowaniem do sportu. Teraz Michał postanowił wykorzystać swoją popularność i zrealizował z Antkiem dość kontrowersyjny pomysł na swoim kanale w social mediach. 

Ocena sylwetek byłych mieszkańców Hotelu Pardise

Panowie postanowili współpracować i wymyślili wspólny format wideo. Michał i Antek na swoim Instagramie publikują filmy, w których oceniają sylwetki innych osób, w tym byłych uczestników Hotelu Paradise, pod kątem ich "naturalności", sugerując stosowanie wspomagaczy przez niektórych. 

 Które sylwetki uczestników "Hotelu Paradise" zostały ocenione? 

Do tej pory na ich celowniku znalazło się 12 osób, w tym Chris Ducci, Mikołaj Grzybowski, Grzegorz Głuszcza, Marek Kuliński, a nawet jedna kobieta - Wiktoria Gąsior.

W ostatnim nagraniu panowie analizowali sylwetkę Maćka z 1. edycji Hotelu Paradise. Analizując zdjęcia Kindlera z programu oraz jego aktualne fotografie, Michał wyraził ostrożną opinię, że mężczyzna mógł nie korzystać ze wspomagania w budowaniu imponującej sylwetki. Jednocześnie zaznaczył, że nie ma pewności co do tego na 100%. Antek natomiast był bardziej stanowczy i stwierdził, że nie wierzy w naturalne pochodzenie sylwetki Kindlera.

Niedawno panowie analizowali również sylwetkę Grzegorza Głuszcza. Michał zwrócił w filmie uwagę na kilka aspektów i stwierdził, że uczestnik był na wspomaganiu. Część osób w komentarzach mu przytaknęła. Co ciekawe, w dyskusji zabrał głos również sam Grzesiek i wymienił w komentarzu środki z jakich korzystał. 

Hotel Paradise All Stars: Julia i Grzesiek na ścieżce lojalności!

Czyja sylwetka najbardziej imponuje Antkowi i Michałowi? 

Dużo ciepłych słow od panów otrzymał Mikołaj, zwycięzca 7. edycji Hotelu Paradise.

Mikołaj reprezentuje najbardziej uniwersalną sylwetkę w odbiorze dla oka
- skomentowali panowie. 

Wiele dobrego o swojej sylwetce usłyszał też Mateusz z 4. edycji Hotelu Paradise. Michał i Antek nie kryli mieszanych uczuć wobec sylwetki Adama, uczestnika 6. edycji Hotelu Paradise. Z jednej strony, docenili jego imponującą formę i widoczne efekty ciężkiej pracy nad ciałem. Adam z pewnością wyróżniał się na tle innych uczestników programu imponującą muskulaturą. Mimo pewnych zastrzeżeń, Michał i Antek uznali, że Adam ma potencjał, aby konkurować o miano najlepszej sylwetki spośród wszystkich edycji.

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości