Ada z "HP" naprawdę czuła coś do Bartka? Zaskakujące wyniki wariografu

Hotel Paradise 8. Ada o relacji z Bartkiem
Ada i Bartek tworzyli w "Hotelu Paradise" związek pełen namiętności i emocji. Nie brakowało tam zazdrości, kłótni i wybuchów płaczu. Czy Ada udawała uczucia do Bartka, by dojść jak najdalej?

Czy Ada udawała uczucia do Bartka?

Ada została poddana badaniu wariografem. Pierwsze pytanie dotyczyło prawdziwości jej uczuć w stosunku do programowego partnera. Bartek wielokrotnie doprowadził dziewczynę do łez. Czas poznać prawdę - czy Ada udawała uczucia do mężczyzny, by znaleźć się w finale?

Badana odpowiedziała, że jej uczucia były szczere i wariograf przyznał jej rację.

Myślę, że to też było widać na Rajskim, wtedy jak odrzuciła Bartka, że Ada się po prostu popłakała
skomentowała Dominika.

Ada wyznała, że z jej strony była to w 100% prawdziwa relacja. Nie zależało jej też na finale, co wielokrotnie podkreślała, pakując się do domu i na każdym etapie pobytu w programie twierdziła, że jest już wygrana. Klaudia El Dursi zapytała, jak sytuacja między parą wygląda teraz.

U Bartka emocji nie brakuje, ale jego charakter w życiu codziennym jest taki sam jak w programie, także ja się z tego wypisuję
przyznała Ada.
Mam w głowie te dobre momenty, złe zostawiłam w Wietnamie
dodała.

Czy Ada obawiała się reakcji Bartka, gdy chciała wyeliminować go z programu, a on jednak został?

Hotel Paradise 8. Czy Ada obawiała się zachowania Bartka po tym, jak chciała wyeliminować go z programu?

Kolejne pytanie do Ady dotyczyło sytuacji, w której dziewczyna wybrała Oskara zamiast Bartka na Rajskim Rozdaniu. Ada miała dość ciągłych wyrzutów i kłótni. Podejmując decyzję o eliminacji Bartka zanosiła się łzami. Dzięki Jędrzejowi, Bartek pozostał w programie i udało mu się dojść z Adą aż do finału. Jednak pierwsza noc po tym wydarzeniu dla wszystkich, a w szczególności dla dziewczyny, była niezwykle stresująca. Dominika i Bartek spędzili ten czas w singlówce, rozmawiając o relacji mężczyzny z Adrianną.

Przez cały program chciałam wyeliminować Bartka, ale szczerze mówiąc, widziałam w Bartku, że on bije się ze sobą i po prostu zrobiło mi się go szkoda, bo uważam, że ja też w hotelu otworzyłam się od tej strony emocjonalnej i wiem, jakie ja miałam kiedyś blokady, i poczułam, że on też może mieć podobnie
przyznała Dominika, tłumacząc swoje zachowanie.

Ada odpowiedziała, że bała się reakcji Bartka po chęci wyeliminowania go na Rajskim Rozdaniu. Kuba skomentował to zdaniem "każdy by się bał". Wariograf przyznał, że to prawda.

Bartek jest złośliwy i bywa mściwy, no i zależało mu na finale, więc stawiając na swoim, pozbawiając go tego finału, myślałam, że już się nie zobaczymy po prostu. On został w domu i bałam się jego reakcji, bałam się, że będzie się na mnie po prostu mścił
wyznała Ada.

Dzięki rozmowie z Dominiką, Bartek zrozumiał swoje winy i przeprosił Adę. Razem doszli aż do finału i o mały włos nie stanęli na ścieżce lojalności.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości