Aktualności

Kolejny sukces hitu Playera pod marką Player Original. Serial „Skazana” został uhonorowany nagrodą „Tytanowego Oka” w kategorii polska produkcja telewizyjna podczas gali otwierającej tegoroczną edycję PIKE. W imieniu stacji i produkcji nagrodę odebrała Dorota Żurkowska, członek zarządu TVN Warner Bros. Discovery.

Aleksandra Adamska podbiła serca widzów brawurowo wcielając się w postać Pati w serialu "Skazana". Zachwyca naturalnością i pomysłowością, a przed nią nowe zawodowe wyzwania. W rozmowie z Małgorzatą Czop opowiedziała o graniu snajperki, ważnych życiowych spotkaniach i 2. sezonie opowieści o Alicji Mazur.

Agata Kulesza, Aleksandra Adamska i Marta Malikowska to silna reprezentacja serialu "Skazana", która pojawiła się na czerwonym dywanie podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN Warner Bros. Discovery. Aktorki opowiedziały o tym, co czeka ich bohaterki w drugiej odsłonie produkcji.

Sędzia Alicja Mazur robiła wszystko, żeby wyrwać się z piekła. Po konfrontacji z Pawłem Witkowskim wraca do więzienia. Zdemaskowanie męża sprawia, że jest pewna swojego uniewinnienia. Mimo nacisków Serafina, Hanka decyduje się przyznać do postrzału ojczyma i ponieść konsekwencje. Czy Alicja zostanie w więzieniu, aby ratować córkę? 

Pod koniec lutego zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu Player Original "Skazana". W obsadzie prócz gwiazd znanych z pierwszej serii pojawią się także Adam Woronowicz, Jacek Beler, Konrad Eleryk, Wiktoria Gorodeckaja oraz Olga Rayska. Nowa odsłona serialu już jesienią trafi do serwisu player.pl.

Agata Strzelecka została skazana przez Alicję Mazur. Kiedy pani sędzia trafiła do tego samego więzienia, Kosa postanowiła się zemścić. Natrafiła jednak na prywatne problemy...

Pati dzieli celę z Alicją Mazur. Od początku ustala zasady, ale też staje się przewodniczką po więziennej rzeczywistości. Zobaczcie jej najlepsze momenty z 1. sezonu.

Alicja Mazur trafiła za kratki za zbrodnię, której nie popełniła. Jak radziła sobie w więzieniu? Zobaczcie jej najlepsze momenty z 1. sezonu.

Alicja Mazur niesłusznie została skazana i trafiła do więzienia. Życie za kratami przyniosło jej sporo wyzwań. Musiała poradzić sobie z innymi osadzonymi. Zobaczcie najcięższe momenty tego sezonu!

Pati, Marika i Alicja są w dobrym nastroju, choć sytuacja, w której znajduje się Mazur nie jest do śmiechu. Wspólną rozmowę przerywa im Kosa... Czy dokończy swoje zadanie?

Dochodzi do konfrontacji Alicji i Pawła. Mazur dowiaduje się od niego całej prawdy. W pewnym momencie pojawia się Hania i dochodzi do szamotaniny. Nagle słychać strzał!