Kto zdecydowałby się na seks, gdyby nie obecność kamer? Wariograf ujawnił prawdę

Hotel Paradise 8. Wariograf: seks bez kamer?
Uczestnicy 8. edycji "Hotelu Paradise" poddali się badaniu wariografem. Czy gdyby nie kamery, zdecydowaliby się na chwile uniesienia?

W "Hotelu Paradise" zawsze jest gorąco! Wielokrotnie to właśnie kamery stopują uczestników przed zbliżeniami. Jedną z najbardziej namiętnych par stanowiła Ada i Bartek, którzy z ogromnym żalem odmawiali sobie pójścia na całość. Dziewczyna, poddana badaniu wariografem, została zapytana czy gdyby nie kamery, zdecydowałaby się na seks z programowym partnerem.

Tam była taka chemia, że gdyby nie obecność kamer, na pewno by się to wydarzyło
skomentowała Agnieszka.

Dominika również przyznała, że wchodząc do programu, Ada wyznała jej, że niedawno przeżyła rozstanie, dlatego w hotelu ma zamiar być otwarta na wszystko.

Ada odpowiedziała, że gdyby nie kamery uprawiałaby seks z Bartkiem. To jednak okazało się ku zaskoczeniu reszty uczestników kłamstwem.

Może się po prostu zestresowałam tym pytaniem i tak zareagował mój organizm, ale uważam, że mówiłam prawdę. Na tamten moment na pewno tak, może teraz już po prostu nie
zażartowała Ada.

Kuba i Dominika oznajmili, że zdecydowaliby się na seks w hotelu, gdyby nie obecność kamer. Zgoła inne zdanie miał Jędrzej, deklarując, że nie chciałby intymnych zbliżeń w programie, niezależnie z kim tworzyłby parę. Agnieszka z kolei nie udzieliła konkretnej odpowiedzi, choć przyznała, że to głównie kamery ją ograniczały.

Ja nie wiem, może gdyby nie było kamer... Mnie kamery ograniczały
wyznała Aga.

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości