"Wbił mi nóż w plecy"! Bartek i Ada komentują finał Hotelu Paradise

Hotel Paradise: Ada i Bartek komentują finał 8 edycji!
Finał 8. edycji Hotelu Paradise za nami! Emocje sięgały zenitu, a zaskoczeń nie brakowało. O wygraną walczyły dwie pary: Ada i Bartek oraz Jędrzej i Agnieszka. Ostatecznie to Agnieszka zgarnęła całą pulę 100 tysięcy złotych, rozbijając złotą kulę na ścieżce lojalności. Jak zareagowali na to pozostali uczestnicy? O wrażenia z finału zapytaliśmy Bartka i Adę.

Relacja Bartka i Ady pełna była wzlotów i upadków. Dostarczyli mieszkańcom oraz fanom Hotelu Paradise wielu emocji. Początkowo widzowie nie byli im przychyli, ale w połowie sezonu karty się odwróciły i stali się ulubieńcami Internautów. Tuż przed finałem los zdecydowanie im sprzyjał. Wygrywali wszystkie konkurencje i wielu wróżyło, że staną na ścieżce lojalności. Dwa głosy zdecydowały, że to nie oni dziś świętują zwycięstwo.

Bartek nie kryje żalu do Michała

Do samego końca nie było wiadomo, które pary staną na ścieżce lojalności. Ada i Bartek szybko zdobyli prowadzenie. Oskar jako pierwszy podszedł do Agnieszki i Jędrzeja, od tego momentu szanse obu par zaczęły się wyrównywać. 

O wszystkim decydował głos Natalii i Michała. Wielu spodziewało się, że Michał, będąc najlepszym kumplem Bartka w programie, wesprze go. Ku zaskoczeniu wszystkich, stanął po stronie Agnieszki oraz Jędrzeja. 

W rozmowie z nami Bartek nie krył rozczarowania decyzją Michała. 

Był moim najlepszym kumplem w hotelu przez cały pobyt. Wspieraliśmy się, pomagaliśmy sobie. No i na końcu wbił mi nóż w plecy. Także no, słabo 
- skomentował. 

Dlaczego Ada i Bartek przegrali?

Zdaniem pary, ich porażka nie była zaskoczeniem dla nikogo.

Wydarzyło się to, o czym tak naprawdę większość uczestników mówiła od początku programu, czyli wygrała ta para, która miała wygrać, bo było tak odgórnie ustalone przez uczestników
- powiedziała Ada.

Bartek i Ada uważają, że Agnieszka i Jędrzej zjednali sobie większość mieszkańców, co zapewniło im zwycięstwo.

Mnie zgubiło na przykład bycie szczerym. Waliłem wprost komuś w oczy, co myślę i co chcę powiedzieć
 - dodał Bartek. 

Emocje po finale 8. edycji Hotelu Paradise 

Finał 8. edycji Hotelu Paradise z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów. Czy zwycięstwo Agnieszki było wynikiem szczerych uczuć, przemyślanej strategii, a może po prostu zrządzeniem losu? Czy dziewczyna zdecyduje się podzielić wygraną z Jędrzejem? Na te pytania postaramy się również wkrótce poszukać odpowiedzi! 

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości