Dominika i Kuba zaskoczyli wszystkich! Tego nikt się nie spodziewał!

Zbliżamy się do Wielkiego Finału 8. edycji Hotelu Paradise. Wiadomo już, że o 100 tysięcy złotych walczyć będą Ada i Bartek oraz Aga i Jędrek. Okazuje się jednak, że jedna z par wygrała coś znacznie ważniejszego od pieniędzy!

Burzliwa historia Dominiki

Hotel Paradise 8: Dominika żałuje, że wyrzuciła Kubę

Dominika Bereś była jedną z pierwszych mieszanek Hotelu Paradise. Szybko zwróciła na siebie uwagę panów i cieszyła się dużym powodzeniem. Stworzyła w programie kilka relacji, ale tylko do Kuby poczuła coś więcej. 

Dominika i Kuba byli jedna z tych par, która według widzów oraz mieszkańców hotelu miała największy "potencjał na miłość". Para nawiązała bliską relację, a ich romantyczne pocałunki rozgrzewały atmosferę w programie. Niestety, sielanka nie trwała długo. Pozostali uczestnicy, nie darząc Kubą zaufaniem, zaczęli siać niezgodę. Pod ich wpływem Dominika zwątpiła w Kubę i podjęła bolesną decyzję, to z jej ręki uczestnik pożegnał się z programem. Dominika szybko pożałowała swojej decyzji, nie mogła jednak już nic zmienić. 

Dominika i Kuba są razem? 

W dzisiejszym odcinku do willi powrócili byli uczestnicy show, aby wziąć udział w Uber Pandorze. Pośród nich nie mogło zabraknąć Dominiki i Kuby. Para, która w programie rozstała się w bolesnych okolicznościach, zaskoczyła wszystkich, trzymając się za ręce. Jak się okazuje, po opuszczeniu rajskiego hotelu dali sobie drugą szansę i są razem! Na razie nie wiadomo jeszcze, czy ich związek przetrwał również po powrocie do Polski. Tego dowiemy się dopiero po finale 8. sezonu Hotelu Paradise. 

Wielki Finał Hotelu Paradise 

Już jutro, 14 maja, o 20:00 Wielki Finał 8. edycji Hotelu Paradise! W decydującym odcinku spotkają się dwie pary. O tym, która z nich otrzyma szansę na 100 tys. złotych, zdecydują pozostali uczestnicy programu. Najbardziej lubiana para stanie na dwóch końcach tzw. ścieżki lojalności. Każdy z finalistów otrzyma złotą kulę. Zaczną się do siebie zbliżać, osiągając kolejne progi wygranej kwoty. Jeśli oboje dojdą na środek i wytrzymają minutę, patrząc sobie w oczy, podzielą się wygraną na pół - to oznacza, że wybrali miłość. Jedna z osób może jednak zbić kulę - wtedy otrzymuje całą kwotę, do której dotarła, a jej partner lub partnerka odchodzi z niczym. 

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości