Pierwszy komentarz Natalii i Michała - za kim staną w finale Hotelu Paradise?

Hotel Paradise: Pierwszy komentarz Natalii i Michała
Wieczorem nadszedł czas na rozliczenie się z przeszłością. Wszystkie niewyjaśnione dotąd sprawy, wszystkie żale i pretensje ujrzały światło dzienne. Podczas finałowej Puszki Pandory uczestnicy musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami i bolesnymi zarzutami ze strony byłych mieszkańców hotelu, ale to głosowanie był najważniejszym momentem tego wieczoru. Po zakończeniu Uber Pandory byli uczestnicy musieli wyłonić dwie finałowe pary.

Zdaniem uczestników 8. edycji Hotelu Paradise na finał najbardziej zasługują Ada z Bartkiem oraz Agnieszka z Jędrzejem. To oczywiście oznacza, że swoją przygodę z rajem zakończyli Michał i Natalia. Jak przyjęli decyzję swoich przyjaciół z programu? 

Pierwszy komentarz Natalii i Michała - za kim staną w finale? 

Para ze zrozumieniem przyjęła werdykt mieszkańców. Natalia przyznała, że jej zdaniem, rzeczywiście wypadli z Michałem najsłabiej podczas dzisiejszej Uber Pandory. Dziewczyna podkreśliła, że jest bardzo zadowolona z wyniku głosowania, bo od początku liczyła, że zobaczy w finale Agnieszkę. Zdradziła również, że to właśnie za nią planuję stanąć podczas jutrzejszego finału. Michał także nie ma żalu, że przyszło mu się pożegnać z rajem. W przeciwieństwie do Natalii nie zdradził, na kogo odda jutro swój głos.

Wielki Finał 8. edycji Hotelu Paradise

Już jutro o 20:00 Wielki Finał 8. edycji Hotelu Paradise! W decydującym odcinku zwycięska para zostanie wyłaniana przez jawne głosowanie byłych uczestników. Ostateczni zwycięzcy staną na ścieżce lojalności i dowiemy się, co jest ważniejsze — miłość czy pieniądze. Zwycięska para może podzielić się wygraną na pół, lub jedno z nich zdecyduje się zbić złotą kulę i zgarnie całą wygraną tylko dla siebie. 

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości