Hotel Paradise 8. Dominika żałuje, że wyrzuciła Kubę? Wyjawiła powód

Hotel Paradise 8: Dominika żałuje, że wyrzuciła Kubę
Największe emocje podczas ostatniego Rajskiego Rozdania wzbudziła decyzja Dominiki. Dwóch panów: Kuba i Oskar, liczyło na to, że to właśnie z nimi piękna uczestniczka będzie chciała kontynuować grę. Jej decyzja zaskoczyła widzów.

Decyzja Dominiki na Rajskim Rozdaniu

Takiej decyzji ze strony Dominiki chyba nikt się nie spodziewał. Między nią a Kuba rodziło się naprawdę fajne uczucie, pojawiła się bliskość fizyczna  - Dominika wybrała jednak inaczej. Swoją dłoń położyła na dłoni Oskara. Czy teraz żałuje decyzji? 

Hotel Paradise. Dominika żałuje decyzji?

Dominika podjęła tę decyzję, będąc pod dużym wpływem grupy. Natalia, Jędrzej oraz Agnieszka często powtarzali jej, że Kuba nie jest bezpiecznym wyborem. Dziewczyna posłuchała się ich i tworzy dziś parę z Oskarem, który chyba nie wzbudza w niej większej ekscytacji.

Gdy emocje po Rajskim Rozdaniu opadły do Dominiki dotarło, że tęskni za Kubą. Już po raz kolejny dokonała "bezpiecznego" wyboru i nie zaryzykowała budowania relacji romantycznej. Niemal identyczna sytuacja miała miejsce z Antkiem, którego również odrzuciła i postawiła wtedy na Daniela.

Znowu podjęłam złą decyzję. Ja odpycham ludzi, chyba boję się poczuć coś...
- powiedziała do Natalii.

Czy Dominika słuchając się grupy, będzie w stanie zajść dalej w programie, niż idąc za głosem własnego serca? I czy przez takie decyzje sama nie wyleci wkrótce z programu? Tego dowiecie się oglądając nowe odcinki Hotel Paradise od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości