Hotel Paradise 8: Kacper i Ola podjęli złą decyzję. Czy to koniec paktu?

Hotel Paradise 8: Ola i Kacper
Nie tylko Ada i Bartek przeżywają kryzys w relacji. Kiepska atmosfera panuje również w parze Oli i Kacpra. Czy zdecydują się na zmianę partnerów?  

Euforia w relacji Oli i Kacpra szybko wygasła. Obydwoje początkowo złapali dobry kontakt i umówili się, że idą razem do finału. Wiele wskazuje, że ten układ jest już nieaktualny. Ich relacja oparta na pakcie zamieniła się w ciągłe kłótnie i spięcia. Nawet prosta rozmowa o imprezie przeradza się w wymianę gorzkich słów. Kacper zarzuca Oli nieprzyjemny ton, a ona porównuje go do Bartka, sugerując toksyczne zachowanie.

To jest drugi Bartek. Kacper ma jakiś problem do mnie, nie rozumiem, o co mu chodzi. Ja nie jestem jego dziewczyną, żeby moje losy zależały od niego
— powiedziała Ola. 
Hotel Paradise 8: Ola chciałabym być w parze z Jędrkiem?

Wszystko wskazuje na to, że ta dwójka nie zdoła się dogadać. Jakie mają inne opcje? Ola ma pakt z Jędrzejem, ale chłopak chce przede wszystkim być lojalny wobec Agi, swojej obecnej partnerki. Kacper jest w jeszcze trudniejszym położeniu, bo nie nawiązał do tej pory żadnej bliższej relacji w Hotelu Paradise. Szansą dla niego może okazać się jednak nowa uczestniczka, która dziś dołączyła do mieszkańców.

Nowa uczestniczka w Hotelu Paradise - kim jest Ksenia?

Ksenia, 25-letnia piękność z Warszawy, dołączyła dziś do mieszkańców Hotelu Paradise. Dziewczyna łączy w życiu pasję do fotografii z pracą modelki. Jej pierwsze zadaniem w programie polegało na przeprowadzeniu sesji zdjęciowej dla pozostałych par. W ten sposób Ksenia mogła poznać wszystkich mieszkańców i ocenić, jakie relacje ich łączą.

Ksenia, nowa uczestniczka w Hotelu Paradise
Ksenia, nowa uczestniczka w Hotelu Paradise

Ola i Kacper nie ukrywali podczas zadania, że nie ma między nimi chemii. Trzymali dystans i niechętnie wykonywali polecenia nowej uczestniczki. Czy Ksenia wykorzysta kryzy w tej parze i zainteresuje się Kacprem?

Oglądajcie Hotel Paradise od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN 7 i player.pl.

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości