Hotel Paradise 8. Nowa uczestniczka rozdaje karty! Lawina zmian nie wszystkim się spodoba?

Hotel Paradise 8: Nowa para
Klaudia El Dursi pojawiła się w Hotelu Paradise, aby wywrócić cały dotychczasowy układ do góry nogami. Mamy wielu nowych singli i tylko dwie pary. Co się stało?

Nowa para w Hotelu Paradise

Uczestnicy programu wybrali się na spotkanie z prowadzącą, która przygotowała dla nich pakiet niespodzianek. Po pierwsze, oficjalnie poznali nową uczestniczkę, Ksenię.

25-letnia modelka z Ukrainy otrzymała moc wyboru partnera. Jej decyzja wywołała lawinę zmian. Nowa uczestniczka zdecydowała się sparować z Oskarem, co mocno zaskoczyło Dominikę, która wcześniej widziała w nim potencjał na partnera i dla którego wyrzuciła z programu Kubę.

Najmocniejsza para w Hotelu Paradise

Ksenia uznała parę Ady i Bartka za najmocniejszą w programie, co oznaczało, że ta dwójka pozostaje razem, pozostali mieszkańcy od tego momentu zostali singlami. Ta decyzja ucieszyła niektórych, dając im szansę na nowe relacje, ale dla innych była ciosem i pokrzyżowała ich plany. Bartek i Ada nie zostali rozdzieleni, ale w obecnej sytuacji pewnie obydwoje by sobie tego życzyli. Zmiany w parach to natomiast szansa dla Oli, która od kilku dni bardzo narzeka na Kacpra. Ale czy zdoła znaleźć kogoś na jego miejsce? Na celowniku jest Jędrzej...

Nowe rozdanie w Hotelu Paradise

Pojawienie się Ksenii wywołało chaos i niepewność wśród mieszkańców. Nowe pary i single będą musieli na nowo budować relacje i walczyć o swoje miejsce w raju. Kto skorzysta na tej zmianie, a kto poniesie porażkę? W nadchodzących odcinkach Hotelu Paradise możemy spodziewać się wielu zwrotów akcji. Single staną przed szansą na nowy start w programie.

Kto zdobędzie serce Kseni? Czy Adzie i Bartkowi uda się odbudować relację? I jak nowe porządek w Hotelu Paradise wpłynie na układ sił między uczestnikami?

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości