Hotel Paradise 8: Ada zalała się łzami. Co tak naprawdę się stało?

Hotel Paradise 8: Ada i Bartek
Bartek od samego początku wzbudza w Hotelu Paradise mieszane uczucia. Jego burzliwe relacje z kobietami dostarczają emocji zarówno uczestnikom programu, jak i widzom. Jego partnerka, Ada zalała się złami. Co się stało? 

Hotel Paradise. Ciche dni i noc na kanapie

Podczas Rajskiej Wyroczni Ada dowiedziała się o niepochlebnych komentarzach Bartka na jej temat. Poczuła się urażona i zraniona, co doprowadziło do cichych dni w ich relacji.

Do tej pory w parze Ady i Bartka noce upływały namiętnie, były pocałunki, przytulanki, dotyk... Dziś jednak spędzili ją oddzielnie. Bartek urażony brakiem wyjaśnień ze strony Ady, spędził noc na kanapie.

Trochę liczyłem, że Ada wyjdzie za mną i powie, żebym wrócił i pogadamy, ale tego nie zrobiła
- powiedział po nocy spędzonej w salonie.
Bartek nie szanuje tego, że jest ze mną w parze, nie szanuje mnie, więc na ten moment jestem w stanie zrobić wszystko
-  skomentowała całe zajście Ada.
Hotel Paradise 8: Ada i Bartek

Hotel Paradise. Namiętna sesja i łzy

Wkrótce jednak nadarzyła się okazja, by zapomnieć o konfliktach. W willi pojawił się list z zapowiedzią sensualnej sesji zdjęciowej dla par. Ada i Bartek doskonale poradzili sobie ze wspólnym zdaniem. Ich sesja wypadła bardzo namiętnie i naturalnie. Niestety nie zamienili ze sobą ani jednego słowa przed i po zadaniu.

Hotel Paradise 8: Ada i Bartek
Hotel Paradise 8: Ada i Bartek

Kolejny list w hotelu miał pomóc rozładować negatywne emocje między uczestnikami. Bartek jednak postanowił wykorzystać tę okazję zupełnie inaczej i wbił kilka szpilek Adzie. Dziewczyna nie wytrzymała napięcia i zalała się łzami. 

Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się nowej uczestniczki, którą okazała się pani fotograf odpowiedzialna za sesję zdjęciową.

Czy Bartek i Ada pokonają kryzys? Z kim nowa uczestniczka zdecyduje się tworzyć parę? Oglądajcie Hotel Paradise od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN 7 i player.pl.

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości