Hotel Paradise 8. Ada odejdzie z programu?

Hotel Paradise 8: Ada chce odejść z programu
W rajskim hotelu temperatura rośnie, a serca uczestników wystawiane są na ciągłą próbę. Szczególnie burzliwie jest w relacji Ady i Bartka, którzy od kilku dni nie szczędzą sobie złośliwości i pretensji.

Partnerki Bartka w Hotelu Paradise 

Bartek jest jednym z pierwszych uczestników, którzy pojawili się w ósmym sezonie Hotelu Paradise i od samego początku wzbudza wiele kontrowersji. W pierwszej kolejności sparował się z Dominiką, o czym mogliście już zapomnieć. Relacja nie przetrwała, bo jak twierdził, Dominika poświęcała mu za mało uwagi. Bartek zaczyna jednak wysyłać sygnały, że mógłby spróbować ponownie sparować się ze swoją pierwszą wybranką.  

Kolejną partnerką była Luiza, której Bartek wielokrotnie wytykał błędy, brak zaangażowania w konkurencje i słaby charakter. Luiza w rezultacie postanowiła opuścić program na własnych warunkach i z dumą odeszła z Hotelu Paradise. Teraz hotelową partnerką Bartka jest Ada, która również rozważa odejście z programu. 

Czy Ada podzieli los Luizy i odejdzie z Hotelu Paradise?

Hotel Paradise 8: Agnieszka interweniuje w sprawie Ady

Ada ma dość złośliwych uwag ze strony Bartka do tego stopnia, że chce opuścić program. Agnieszka próbowała pogodzić skłóconą parę i przekonać Bartka do rozmowy. Chłopak jednak uparcie twierdzi, że jego duma została urażona i nie zamierza za nic przepraszać. Jego zdaniem Ada zachowuje się jak "księżniczka" i ma jedynie oczekiwania, nie dając nic od siebie.

Hotel Paradise 8: Bartek ma złamane serce?
Mam złamane serce. Sprawiłaś, że poczułem się najgorzej od kiedy jestem w hotelu i nie zapomnę ci tego
- powiedział do Ady. 

Czy Ada, podobnie jak Luiza, nie wytrzyma presji i zrezygnuje z dalszego udziału w programie? A może uda jej się odnaleźć szczęście bez Bartka? Oglądajcie Hotel Paradise od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN 7 i player.pl.

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości