Hotel Paradise 8 PRZED EMISJĄ W TV: Ten odcinek wszystko zmieni. Tylu singli jeszcze nie było

Hotel Paradise 8: Michał stworzy parę z Natalią 
Dzisiejszy dzień przyniesie serię nieoczekiwanych zdarzeń. A wszystko to zapoczątkuje singiel, który otrzyma list. Jego decyzja wywoła efekt domina i niektórym mieszkańcom otworzy nowe drzwi, a niektórym pokrzyżuje plany.

"Hotel Paradise". Zmiany w parach 

W dzisiejszym odcinku pojawi się wiele listów, które namieszają mocno w parach. Nie chcemy zdradzać za wiele, ale tylu singli w "Hotelu Paradise" jeszcze nigdy nie było. W wyniku tego zamieszania Antek straci partnerkę na rzecz Michała! Czy Natalia będzie zadowolona z tej zamiany? Z kim Antek będzie próbował stworzyć nową relację? 

Co jeszcze czaka nas w 7. odcinku "Hotelu Paradise"? 

Pojawienie się nowego uczestnika wzbudzi wzmożoną czujność chłopaków. Kuba od razu zostanie wypytany o swoje upodobania i plany w stosunku do dziewczyn. Czy randka z Dominiką sprawi, że to właśnie ona zostanie jego numerem jeden? A może jego wzrok niespodziewanie przyciągnie ktoś zupełnie inny? 

W parze Luizy i Bartka również nie będzie brakowało emocji. Chłopak za wszelką cenę będzie chciał obudzić w Luizie ducha rywalizacji. Pytanie, kto pierwszy straci cierpliwość... 

Hotel Paradise 8: Luiza traci cierpliwość do Bartka

Bez odpowiedzi pozostaje również pytanie o tajemniczy list skierowany do Kuby? Czy chłopak otrzyma pomoc, która ułatwi mu pierwsze kroki w rajskiej rzeczywistości?

7. odcinek "Hotelu Paradise" dziś o 20:00 w TVN 7 i player.pl!

Autor: Dagmara Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości