Nowy uczestnik w "Hotel Paradise 8" namiesza? Kim jest Kuba? 

Hotel Paradise 8: Jakub Mroczka
Po mocnym Rajskim Rozdaniu czas na nowego uczestnika. Kim jest Kuba Mroczka i kogo zabrał na randkę? 

Rywalizacja w "Hotelu Paradise". Kto zgarnął nagrodę? 

O poranku w "Hotelu Paradise" pojawił się list, a wraz z nim zapowiedź rywalizacji. Gra w parach była oczywiście okazją do wygrania cennej nagrody, ale to nie wszystko. Przegrani także odczuli konsekwencje tej zabawy. Kto wykazał się największym zaangażowaniem i zgarnął nagrodę? 

Luiza i Bartek zwyciężyli w zawodach i wygrali randkę. Najgorzej poradzili sobie Dominika i Daniel, ale ta przegrana miała słodko-gorzki smak, bo w rezultacie porażki Dominika poszła na randkę z nowym uczestnikiem. Nie wydawała się tym przygnębiona. Powody do obaw miał jedynie Daniel. Czy między "nowym" a Dominiką coś zaiskrzy? 

Hotel Paradise 8: Jakub, Dominika, Luiza i Bartek
Hotel Paradise 8: Jakub, Dominika, Luiza i Bartek

Nowy uczestnik w "Hotelu Paradise". Kim jest Kuba Mroczka? 

Kuba mam 24 lata, jest programistą i zajmuje się tradingiem. Po ukończeniu studiów zostawił za sobą rodzinną Legnicę i kupił bilet w jedną stronę do Portugalii.  

Żyje chwilą, według własnych reguł. Jego największe pasje to kulinaria, motoryzacja oraz podróże.  Jest niezwykle dumny ze swojej niezależności, przez co bywa nieskromny. 

Był w jednym, 5-letnim związku z licealną miłością. Teraz jako singiel balansuje między rolą dżentelmena a bad boya. Jest otwarty na krótkie, ale intensywne romanse w oczekiwaniu na tę jedyną, która pojawi się w odpowiednim momencie. Idealna dziewczyna to seksowna, elegancka blondynka z kształtnymi pośladkami. Musi być ambitna i kreatywna.

Hotel Paradise 8: Jakub Mroczka
Hotel Paradise 8: Jakub Mroczka

Jak Kuba odnajdzie się w grupie? Z kim będzie chciał stworzyć parę? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem. Oglądajcie "Hotel Paradise" od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN 7 i player.pl. 

Autor: Dagmara Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości