Hotel Paradise 8: Tylko u nas! Martyna skomentowała odejście z programu

Hotel Paradise 8: Komentarz Martyny po Rajskim Rozdaniu
Za nami pierwsze Rajskie Rozdanie 8. sezonu "Hotelu Paradise". Z programem pożegnała się Martyna, co było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich uczestników. Dziewczyna nie kryła złości i rozczarowania z przebiegu zdarzeń. Mamy jej pierwszy komentarz. 

"Hotel Paradise" - Martyna o odpadnięciu z programu

Jest mi smutno, oczywista sprawa. Jestem bardzo wrażliwą osobą, dość emocjonalną i pokazuję emocje, więc dałam im, jak widać, upust, ale nie żałuję niczego, co wydarzyło się w "Hotelu Paradise". Każda chwila była cudowna, poznałam cudownych ludzi, zobaczyłam cudowne miejsca, jestem na końcu świata. Ja czuję się i tak wygraną dla samej siebie, a całej reszcie mega kibicuję i trzymam kciuki
- powiedziała.

Pierwsze zauroczenie w 8. edycji "Hotelu Paradise" 

Martyna tworzyła świetną parę z Michałem i wydawało się, że nie musi dziś wieczorem o nic się martwić. Wszyscy mieszkańcy hotelu widzieli, że między tą dwójką powoli rodzi się uczucie. Michał wyznał nawet Martynie, że dostrzega w niej kandydatkę na partnerkę do długoterminowej relacji. 

"Rajskie Rozdanie" - zaskakująca decyzja Jessi 

Nowa uczestniczka otrzymała immunitet i mogła wybrać dowolnego chłopaka. Panowie zachęcali Jessi, żeby postawiła na Bartka i wyeliminowała Luizę. Dziewczyna jednak nikomu nie zdradziła, jakie ma zamiary i do ostatniego momentu nikt nie wiedział, co zrobi podczas Rajskiego Rozdania. 

Jessi wybrała Michała! Martyna nawet przez chwilę nie ukrywała, co myśli na ten temat. Takiej burzy podczas pierwszego Rajskiego Rozdania nie mieliśmy jeszcze w historii programu. Trudno się dziwić, to pierwsza edycja, w której nie ma powrotów i każde Rajskie Rozdanie będzie dla kogoś tym ostatnim. 

Hotel Paradise 8: Szokująca decyzja Jessi!

Szkoda, że ta historia musiała się tak skończyć, a Martyna nie dostała szansy, by stworzyć głębszą relację z Michałem, ale jak mawia Pan Lektor: "taki mamy raj". Teraz pozostaje pytanie, co zrobi Michał i czy po tej sytuacji zdecyduje się dać szansę Jessi. 

Jeśli czujecie niedosyt rajskich wrażeń to odsyłamy do player.pl. Czekają tam na Was nieemitowane w TV fragmenty. 

Autor: Dagmara Anna

podziel się:

Pozostałe wiadomości