Hotel Paradise 8: Fatalna randka i chłodne przywitanie. Komu nie spodobał się nowy uczestnik?

Bartek oraz Luiza wygrali konkurencję i w nagrodę mogli wybrać się na randkę. Nie poszło jednak najlepiej. O co się pokłócili? W hotelu pojawił się również nowy uczestnik. Jak został odebrany przez grupę? Zobaczcie podsumowanie najważniejszych wydarzeń 6. odcinka "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise" - nieudana randka

Luiza i Bartek mieli okazję razem poćwiczyć jogę. Dziewczyna czuła się jednak zakłopotana sytuacją, a Bartek nie potrafił ukryć swojej irytacji jej postawą. Luiza przyznała, że pokonały ją kompleksy i jej brak pewności siebie zepsuł całą zabawę.

Bartek za wszelką cenę chciał zmobilizować partnerkę do ćwiczeń, ale przyniosło to odwrotny do zamierzonego efekt. W pewnym momencie doszło nawet do małej kłótni, Luiza powiedziała, że Bartek może zmienić parę, jeśli jej postawa mu się nie podoba. 

Randka Kuby i Dominiki

Nowy uczestnik mógł spędzić romantyczne chwile z dziewczyną, której para przegrała konkurencję przygotowaną przez Klaudie El Dursi. W rezultacie porażki Dominika miała szansę jako pierwsza poznać bliżej Kubę.

Ta randka zdecydowanie należała do udanych. Kuba wyraźnie był pod wrażeniem urody uczestniczki. Dominika również była mile zaskoczona nowym chłopakiem.

Jak zobaczyłam Kubę, to pomyślałam, że bardzo fajnie ubrany. Dobrze się prezentował
- powiedziała.

W trakcie randki pojawił się tajemniczy list. Nie poznaliśmy jego treści, ale możemy się domyślać, że Kuba dostał jakiś przywilej. Czy będzie mógł stworzyć parę z Dominiką i wyśle Daniela do singlówki? 

Wejście Kuby do "Hotelu Paradise" 

Hotel Paradise 8: Wejście Kuby do hotelu

Przyjęcie Kuby przez pozostałych mieszkańców nie było już tak miłe jak randka z Dominiką. Nowy uczestnik nie przypadł do gustu chłopakom. 

Gość mi wbija na hotel i ma podobne flow jak dziewczyny. Dla mnie facet ma być facetem, ma być męski
- skomentował wejście nowego uczestnika Bartek. 
Wydaje mi się, że charakterem to drugi Daniel, tylko mniej prawdziwy
- podsumował Kubę Antek. 

Nie brakowało też wymownych spojrzeń i drobnych złośliwości. Antek wyraźnie był poirytowany pojawieniem się nowego uczestnika. Czy Kuba znajdzie wspólny język z chłopakami? O tym przekonamy się z pewnością w najbliższych odcinkach. 

Jeśli czujecie niedosyt rajskich wrażeń to odsyłamy Was do player.pl, gdzie czekają na Was dłuższe odcinki.

Autor: Dagmara Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości