Zaskakująca decyzja Dominiki na Rajskim Rozdaniu. Tego się nie spodziewaliśmy 

Hotel Paradise 8: Rajskie Rozdanie, cz. 1
Czas w raju płynie szybko, jesteśmy już na półmetku miłosnych zmagań. Kto dziś nie stworzył pary i raz na zawsze pożegnał się z szansą na finał w Hotelu Paradise? Podczas dzisiejszego Rajskiego Rozdania to panowie byli zagrożeni. Od początku jasne było, że ten wieczór będzie pojedynkiem Oskara i Kuby o serce Dominiki. 

Ostatnie chwile przed Rajskim Rozdaniem 

Ostatnie dni bardzo zbliżyły do siebie Dominikę i Kubę. Pojawiły się pocałunki i czułe gesty. Dziewczyna nie ukrywała jednak, że ma wiele wątpliwości i nie potrafi ocenić, czy zachowanie Kuby jest szczere, ale rodząca się chemia między nimi wydawała się przeważać nad wszelkimi wątpliwościami. 

Przed Rajskim rozdaniem w willi pojawił się list. Panowie musieli postarać się o względy pań i zrobić im masaż. To zadanie miało umożliwić chłopakom zbliżenie się do dziewczyn, ale w przypadku Dominiki i Kuby zrodziło tylko więcej wątpliwości. A te, tuż przed wieczorem ważnych decyzji, mogły okazać się bardzo groźne…

Rozmowa Domi z Kubą w trakcie masażu nie potoczyła się dla niego najlepiej. Chłopak starał się przekonać ją do siebie, ale w efekcie masaż, który miał być intymnym czasem we dwoje, zamienił się w nieprzyjemne i bolesne doświadczenie dla Dominiki. Znacznie lepiej z zadaniem poradził sobie Oskar, który skupił swoją uwagę na dziewczynie, a nie na nadchodzącym Rajskim Rozdaniu. 

Decyzja Dominiki na Rajskim Rozdaniu 

Hotel Paradise 8: Rajskie Rozdanie, cz. 2

Pomimo różnych wątpliwości i zawirowań Kuba był pewny swojego i tuż przed Rajskim Rozdaniem wydawało się, że jest bezpieczny. Dominika jednak nie poszła za głosem serca i wybrała Oskara. Czy będzie żałować tej decyzji? To nie pierwszy raz, kiedy stanęła przed takim dylematem. Podobne rozterki przeżywała, wybierając między Antkiem i Danielem. Wtedy również postawiła na "bezpieczną opcję".

Hotel Paradise 8: Rozmowa Domi z Kubą

Pary po Rajskim Rozdaniu:

 • Ola i Kacper
  • Aga i Jędrzej 
   • Natalia i Michał 
    • Ada i Bartek 
     • Dominika i Oskar

      Pierwszy komentarz Kuby po odejściu z Hotelu Paradise 

      Pierwszy komentarz Kuby po odejściu z Hotelu Paradise 
      Jest mi naprawdę przykro, że odpadłem. Tym bardziej że odpadłem z rąk Dominiki, której pokazałem siebie z tej uczuciowej strony, do której faktycznie coś poczułem. Popełniłem trochę błędów, za co mogę tylko winić siebie
       — skomentował swoje odejście Kuba. 

      Kuba żałował swojej postawy wobec Dominiki. Niepotrzebne tak wiele czasu poświęcił na tłumaczenie swoich intencji. Zamiast tego powinien skupić się na budowaniu bliskości i wspólnym spędzaniu czasu.

      Skupiłem się na tym, żeby jej to tłumaczyć, a nie skupiłem się na tym, żeby czuć się z nią swobodnie
      — przyznał.
      Jeśli chodzi o moje poczynania dalsze po programie Hotel Paradise, będę robił swoje i dalej się rozwijał. Zawsze byłem wszechstronny i trochę publiczną osobą i rozwijałem się intelektualnie, rozwijałem się biznesowo i dalej nie zaprzestanę
      — powiedział.

      Dodał, że pierwsze osoby, z jakimi planuje się spotkać po powrocie do Polski to jego rodzice. 

      Zobacz również:

      Autor: D. Gancarz

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości