Znamy finałowy skład "Drag Me Out"! Co wydarzyło się w 5. odcinku show?

Drag Me Out, Tomasz Karolak, Himera
Drag Me Out, Tomasz Karolak, Himera
Źródło: Bartosz Krupa
Za nami półfinałowy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out". Emocji nie zabrakło. Jury wybrało finałowy skład. Zobaczcie, co wydarzyło się w 5. odcinku show. Jakie układy taneczne zaprezentowali uczestnicy?
Czas na Show. Drag Me Out
Czas na Show. Drag Me Out
Źródło: Bartosz Krupa

Finałowy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out" przed nami. Jurorzy w składzie: Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak wybrali pary, które zawalczą o diademy królowych. To był odcinek pełen zaskoczeń, wzruszeń, a także poznawania siebie na nowo. Jakie taneczne show przedstawili: Marcin Łopucki i Twoja Stara, Tomasz Karolak i Himera, Kamil Szymczak i Shady Lady oraz Michał Mikołajczak i Gąsiu? Zobaczcie fragmenty wideo!

Zobacz występ Tomasza Karolaka, czyli Długiej Rolki i Himery w 5. odcinku "Drag Me Out"!

Drag Me Out: Występ Tomasza Karolaka i Himery

Tomasz Karolak, czyli Długa Rolka i Himera wprawili publiczność w radosny i energetyczny nastrój. Zawładnęli nie tylko sceną, ale też sercami jury i publiczności. Te jaskrawe stroje dopełniły całości show. Zrobili lyp sync do piosenki Irene Cara "Flashdance... What a feeling". To był pokaz, na którym można było świetnie się bawić!

Drag Me Out, Tomasz Karolak, Himera
Drag Me Out, Tomasz Karolak, Himera
Źródło: Bartosz Krupa

Zobacz występ Marcina Łopuckiego, czyli Lady Fitmess oraz Twojej Starej w 5. odcinku "Drag Me Out"!

Drag Me Out: Występ Marcina Łopuckiego i Twojej Starej

Twoja Stara i Marcin Łopucki, czyli Lady Fitness przenieśli wszystkich na mocną imprezę w rytm utworu Fergie "A little party never killed nobody" . Publiczność oraz jurorzy byli pod wrażeniem tego występu. Wszyscy głośno bili brawo. Czy było to show na miarę wejścia do finału? Jedno jest pewne - to było czyste szaleństwo! Zobaczcie ten występ!

Drag Me Out, Marcin Łopucki, Twoja Stara
Drag Me Out, Marcin Łopucki, Twoja Stara
Źródło: Bartosz Krupa

Zobacz występ Kamila Szymczaka, czyli Shady Baby i Shady Lady w 5. odcinku "Drag Me Out"!

Drag Me Out: Występ Kamila Szymczaka i Shady Lady

Kamil Szymczak, czyli Shady Baby i Shady Lady zabrali nas do dawnej epoki, w której ważny był wdzięk, styl, czar i szyk. Ten duet rozpalił emocje widzów i jurorów. To było show do utworu Eugeniusza Bodo "Sex Appeal". Czaru i szyku nie zabrakło. Wszyscy świetnie bawili się podczas tego występu. Zobaczcie fragment wideo.

Drag Me Out, Kamil Szymczak, Shady Lady
Drag Me Out, Kamil Szymczak, Shady Lady
Źródło: Bartosz Krupa

Zobacz występ Michała Mikołajczaka, czyli Niki de Panterra i Gąsiu w 5. odcinku "Drag Me Out"!

Drag Me Out: Występ Michała Mikołajczaka i Gąsiu

Występ Michała Mikołajczaka, czyli Niki de Panterra i Gąsiu to istny teatr! Trochę horror, trochę groteska, ale najważniejsze są emocje widzów i jury. Ci byli pod wrażeniem. Duet stworzył lyp sync do utworu Cher "The Shoop Shoop Song". Widać, że razem świetnie czują się na scenie i wiedzą, jak zrobić show nie tylko pod względem tanecznym, ale i aktorskim. Zobaczcie fragment wideo.

Drag Me Out, Gąsiu, Michał Mikołajczak
Drag Me Out, Gąsiu, Michał Mikołajczak
Źródło: Bartosz Krupa

Kto dostał się do finału "Czas na Show Drag Me Out"?

Drag Me Out: Werdykt jury w 5. odcinku

Po obejrzeniu występów i przeanalizowaniu postępów, jakie robią nasze duety, jury postanowiło, że z programem muszą pożegnać się Kamil Szymczak i Shady Lady. Wzruszeń nie zabrakło. Za to wiemy już, jaki będzie finałowy skład. Będą to: Tomasz Karolak i Himera, Marcin Łopucki i Twoja Stara oraz Michał Mikołajczak i Gąsiu. Finałowy odcinek już 9 kwietnia o 21:35 w TVN!

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości