Sprawdź, czy nie przegapiłeś tego! Podsumowanie tygodnia w "Hotel Paradise 8"

Hotel Paradise 8 - odcinek 19
020424_umont_Hotel_Paradise_8_odc_16-17_pocalunki-erotyczne
Ostatni tydzień w Hotelu Paradise dostarczył widzom mnóstwo emocji. Nie brakowało rywalizacji, namiętności oraz intryg. Zaczęły pojawiać się również prawdziwe uczucia. Zobacz podsumowanie najważniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia.

Aktualne pary w Hotelu Paradise:

 • Agnieszka i Jędrek
  • Natalia i Kuba
   • Ola i Michał
    • Dominika i Oskar
     • Ada i Bartek

      Hotel Paradise. Konkurs pocałunków i romantyczne randki

      W wyniku jednej z konkurencji, konkursu pocałunków, Dominika i Oskar oraz Ada i Bartek wygrali romantyczne randki. Pomimo pięknej scenerii i romantycznych chwil związek Dominiki i Oskara może nie przetrwać próby czasu, nowy partner coraz bardziej drażni uczestniczkę, która ostatnio zaczęła interesować się Kubą. Z kolei Ada i Bartek coraz lepiej czują się w swoim towarzystwie i stają się sobie bliżsi. W trakcie randki bardzo się na siebie otworzyli.

      Hotel Paradise. Poruszające wyznania

      Hotel Paradise 8: Wspólna randka i szczere wyznania uczestników

      Podczas randki Bartek opowiedział o traumatycznym wydarzeniu z przeszłości. W wieku 13 lat zachorował na wirusowe zapalenie mózgu i zapadł w śpiączkę. To, że przeżył, było cudem.

      Na podobne wyznanie zdecydowała się Ada, która kiedyś również niemal straciła życie.  Opowiedziała Bartkowi, że w wieku zaledwie 5 lat otarła się o śmierć. Przez nielegalnie wybudowane ogrodzenie pod wysokim napięciem, skonstruowane przez sąsiada, doznała porażenia prądem.

      Te wyznania mocno zbliżyły ich do siebie. Ada i Bartek nie kryją swojego rosnącego pożądania. W sypialni dali się ponieść namiętności, a ich pocałunki i czułe gesty nie pozostawiły złudzeń co do ich uczuć. Było pięknie, ale niezbyt długo...

      Hotel Paradise 8: Zmiana konfiguracji w sypialniach

      Hotel Paradise. Burza emocji w parze Bartka i Ady

      Hotel Paradise 8: Bartek jest zazdrosny o Adę

      Wszystko wskazuje na to, że "stary" Bartek powrócił. Po kilku spokojnych dniach i namiętnej nocy nadszedł kryzys. Chłopak zaczął posądzać Adę o zbyt bliskie relacje z Kubą, co wywołało między nimi burzę. Swoje obawy wyjawił pozostałym chłopakom, którzy starali się go uspokoić i przekonać, że jego podejrzenia są bezpodstawne.

      W obliczu narastającego konfliktu Ada i Bartek zdecydowali się na szczerą rozmowę. Oboje wyrazili swoje pretensje i frustracje, dając upust nagromadzonym emocjom. Po gorącej wymianie zdań udało im się dojść do pewnego porozumienia. Bartek przyznał, że nadal czuje pociąg do Ady, ale strach przed zranieniem powstrzymuje go od pełnego zaangażowania.

      Hotel Paradise 8: Czy Bartek chce zmienić partnerkę?

      Czy uda im się zbudować silną relację opartą na zaufaniu? Czy zazdrość pozostanie cieniem wiszącym nad ich związkiem?

      Nowy uczestnik w Hotelu Paradise

      Hotel Paradise 8: Kacper
      Hotel Paradise 8: Kacper

      Kacper, nowy mieszkaniec Hotelu Paradise, szybko wzbudził zainteresowanie dziewczyn. Po wspólnym obiedzie panie miały okazję bliżej go poznać i zadecydować, która z nich chce stworzyć z nim parę. Ola zdecydowała się zrezygnować ze swojej dotychczasowej pary z Michałem i wybrała nowego mieszkańca hotelu. Otwarcie powiedzieli sobie, że ich celem jest finał. Czy jest szansa, że połączy ich coś więcej niż układ?

      Warto zaznaczyć, że Ola zawarła również układ z Jędrkiem. Plan nie jest jasny, ale jeśli okoliczności będą sprzyjające, mają połączyć się parę. Czy Ola szuka opcji awaryjnej, a może rzeczywiście czuje coś więcej do Jędrka?

      Hotel Paradise 8: Rozmowa Jędrka z Olą

      Oglądaj "Hotel Paradise" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 i w player.pl

      Zobacz również:

      Autor: D. Gancarz

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości