WOŚP 2024: Licytacje gwiazd TVN - wizyta na planie "Mam Talent!", gotowanie z Joanną Krupą i wiele innych

32. Finał WOŚP
Aukcja WOŚP - Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, Kuba Wojewódzki, Joanna Krupa, Ewa Chodawkoska i wiele innych gwiazd TVNA wspiera 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dziś możesz wziąć udział w licytacjach!

Wizyta na planie "Mam Talent!"

W ramach tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowana jest wyjątkowa licytacja, która stanowi niepowtarzalną szansę dla fanów „Mam Talent!”. Na portalu Allegro do 9 lutego trwa licytacja, podczas której można wygrać wizytę na planie programu w studio Transcolor w Warszawie. Data tej niezwykłej przygody to jedna z pięciu wskazanych przez producentów: 20.04.2024, 27.04.2024, 04.05.2024, 11.05.2024, 18.05.2024. Podczas wizyty będzie można nie tylko zobaczyć, jak powstaje popularne show od kuchni, ale także poznać i porozmawiać z jurorami: Julią Wieniawą, Agnieszką Chylińską oraz Marcinem Prokopem. To niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu z prowadzącymi – Agnieszką Woźniak-Starak i Jankiem Pirowskim. Zwycięzca aukcji może zabrać ze sobą dwie osoby, co pozwoli mu dzielić się tą niezwykłą chwilą z bliskimi.

Licytacja trwa do 9 lutego.

Julia Wieniawa WOŚP
Julia Wieniawa WOŚP
Kuba Wojewódzki dołączył do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gospodarz najsłynniejszego polskiego talk-show postanowił wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazując na licytację dwie wyjątkowe koszulki. Obie pochodzą ze sztabu WOŚP Bali, a Kuba zrobił sobie zdjęcie z przedstawicielami Orkiestry na rajskiej wyspie.

Do zdobycia są dwa t-shirty, jeden w rozmiarze M, drugi w rozmiarze L. Oba będą podpisane przez Kubę Wojewódzkiego. Licytacja trwa do 7 lutego.

Licytuj koszulki z autografem Kuby Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki: Koszulka z autografem wystawiona na aukcji WOŚP
Kuba Wojewódzki: Koszulka z autografem wystawiona na aukcji WOŚP
Źródło: WOŚP
Wspólne gotowanie z Joanną Krupą i wielka przemiana z Ewą Chodakowską

Niepowtarzalna okazja na spotkanie z Joanną Krupą i jej siostrą Martą przy wspólnym gotowaniu i rozmowie! Bez względu na umiejętności kulinarne, zwycięzca licytacji, wraz ze swoją bliską osobą, będzie miał okazję odkryć tajniki kuchni, spędzić wyjątkowy czas z siostrami, a także ocenić, czy Joanna Krupa potrafi gotować. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w terminie dogodnym dla obu stron, do końca 2024 roku. Dołącz do licytacji i pomóż razem z nimi w wsparciu szczytnego celu!

Licytacja trwa do 29 stycznia.

"Razem z moją siostrą Martą, przekazujemy na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspólne gotowanie. Nie musisz umieć gotować, żeby wziąć udział w licytacji! To może być wspólna nauka gotowania i rozmowy o życiu. Na pewno miło spędzimy razem czas. Pomagajmy razem!"
Joanna Krupa

Ewa Chodakowska, jak co roku, przekazuje na licytację Tydzień Metamorfozy. Jest to niezwykła okazja na wprowadzenie zmian w swoim życiu i ciele pod czujnym okiem trenerki i jej ekspertów. Zwycięzca aukcji będzie miał okazję spędzić czas z Ewą podczas jednego z jej campów w 2024 roku.

To wyjątkowy czas - czas rytuałów. Trenujemy razem, zdrowo się odżywiamy, uczestniczymy w relaksacjach. Odnowa ciała i ducha. Bierzmy udział w licytacjach, pomagajmy, bo tylko pomaganie ma sens.
Ewa Chodakowska
Razem odNowa
Razem odNowa

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Licytacje gwiazd TVN znajdziesz TUTAJ.

Autor: Anna Szafrańska

Źródło: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości