Wianki nad Wisłą: Magiczny występ Urszuli i Felicjana Andrzejczaka

Wianki nad Wisłą: Występ Urszuli i Felicjana Andrzejczaka
Wianki nad Wisłą: Urszula w duecie z Felicjanem Andrzejczakiem
Urszula i Felicjan Andrzejczak zagościli na scenie tegorocznych "Wianków nad Wisłą". W tym roku koncert przebiegł pod hasłem "Wianki nad Wisłą - Dźwięki Wolności"

Urszula w duecie z Felicjanem Andrzejczakiem sięgnęli po wszystkim dobrze znany utwór "Noc komety" z repertuaru Budki Suflera.

Urszula. Wokalistka muzycznie balansująca między gatunkami rocki pop, od 35 lat na scenie. Zachwyca nadzwyczaj unikalną barwą głosu, brakiem gwiazdorzenia, ekspresją i siłą na koncertach, naturalnością. Na drodze długoletniej kariery wykreowała mega przeboje, o jakich marzy każdy artysta, lecz nie każdemu udaje się to marzenie spełnić - przeboje, które omija czas. Dały jej one wierną, multipokoleniową publiczność.. Podczas Wianków nad Wisłą Urszula zaśpiewała swój wielki hit "Niebo dla Ciebie"

Wianki nad Wisłą: Urszula
Wianki nad Wisłą: Urszula

Głos Felicjana Andrzejczaka rozpozna każdy. Jeden z najbardziej charakterystycznych wokali w Polsce. Przez lata członek zespołu "Budka Suflera". To on ponad 40 lat temu nagrał wszystkim znany utwór "Jolka, Jolka pamiętasz", który mogliśmy usłyszeć również podczas Wianków nad Wisłą.

Urszula Niebo dla Ciebie
Wianki nad Wisłą: Urszula "Niebo dla Ciebie"

Wianki nad Wisłą - Dźwięki Wolności

Topowi polscy artyści w utworach, które łączy wspólny mianownik - woloność. rozgrzali warszawską publiczność. Na scenie wystapili: Zalewski, Vito Bambino, Mery Spolsky, Bovska, Baranovski, WaluśKraksaKryzys, Wiktor Dyduła, Paluch, Urszula, Felicjan Andrzejczak oraz Voo Voo.

Wianki nad Wisłą. Co czekało na widzów?

Wianki nad wisłą to nie tylko koncerty największych polskich gwiazd, ale również spektakle, pokazy tańca i śpiewu w wykonaniu zespołów ludowych. Widzowie mieli okazję zobaczyć spektakl pt "Obrzęd Sobótkowy" oraz "SWATY".

"Jedną z najpopularniejszych atrakcji Wianków nad Wisłą, która również w tym roku zawita do Multimedialnego Parku Fontann, jest Wioska Słowiańska. Odwiedzający mogli poczuć klimat pradawnych osad, odbył się warsztaty kulinarne, podczas których można było samodzielnie przygotować słowiańskie przysmak" - czytamy na stronie ratusza.

Wianki nad Wisłą - Dźwięki Wolności
Wianki nad Wisłą: Felicjan Andrzejczak "Jolka, Jolka pamiętasz"

Źródło: um.warszawa.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?