Leszek Lichota o Kraszeckim: "Niech widzowie mają zagwozdkę, czy ma krew na rękach"

Leszek Lichota
Leszek Lichota o intencjach Michała Kraszeckiego
Leszek Lichota dołączył do obsady serialu "Skazana" w 3. sezonie. Stał się dużą pomocą dla Alicji w działaniach przeciwko Hepnerowi. Jednak czy jego intencje są czyste?

Kim jest Michał Kraszecki w Skazanej?

Michał Kraszecki jest byłym wojskowym i pisarzem. Przed laty brał udział w misjach wojskowych w Afganistanie. To właśnie tam poznał Sylwestra Hepnera. Połączyły ich wspólne doświadczenia i znajomi. Po powrocie do kraju przez jakiś czas utrzymywali ze sobą kontakt, ale Hepner wraz z Markiem Kraszeckim, bratem Michała, wdał się w ciemne interesy. Reportażysta nie chciał brać w tym udziału.

W 3. sezonie pojawił się jako wspomnienie przeszłości i mężczyzna, który może posiadać kluczowe informacje pogrążające Hepnera. Alicja Mazur poznała go na autorskim spotkaniu w więzieniu. Między nimi zaiskrzyło. Kiedy była sędzia wyszła na przepustkę, spędziła noc w jego mieszkaniu. Dowiedziała się trochę o swoim największym wrogu i zyskała sprzymierzeńca. Mimo wszystko w przeszłości Kraszeckiego pojawia się wiele niewiadomych, a Alicja nie zawsze była pewna jego intencji.

Kraszecki nie zniknął z życia Mazur w 4. sezonie. Nadal chce jej pomagać. Tym razem w kolejnej misji, która stoi przed nią. Zapytaliśmy Leszka Lichotę, czy Alicja może mu zaufać i jak będzie się rozwijać ta relacja.

Co do intencji mojego bohatera, to wolałbym nie zdradzać. Niech widzowie mają zagwozdkę i się zastanawiają,  czy jest tak jak reszta bohaterów serialu Skazana, uwikłany w różne machloje i czy ma krew na rękach.  Natomiast na pewno jest bardzo pomocny dla Alicji, czyli głównych bohaterki i stoi po jej stronie niczym wierny pies
powiedział Leszek Lichota
Skazana 4, odcinek 1
Skazana 4, odcinek 1: Agata Kulesza
SKAZANA_4_DZIEN_10_10_11_2023_ODC_1-41
SKAZANA_4_DZIEN_10_10_11_2023_ODC_1-31
SKAZANA_4_DZIEN_10_06_11_2023_ODC_1-9
+12
Zobacz galerię

Skazana 4 - co wydarzyło się w 1. odcinku?

Trwa śledztwo w sprawie Hepnera. Prokurator Sobecki i komisarz „Mario” Piotrowski są początkowo bezradni. Solidarność Pati i Kosy z Alicją uniemożliwia skazanie winnej. 

Śledczy postanawiają zmienić taktykę i przenoszą dziewczyny z aresztu śledczego z powrotem do jednej celi w Zabrzu.  

Zamknięta na więziennym oddziale psychiatrycznym Dorota Wójcik kontaktuje się z Kraszeckim. Chce, by napisał jej biografię, przy okazji wspomina Alicję. 

Do Maria zgłasza się Wiki. Zdecydowała się zeznawać. Mario dowiaduje się, że Pati wróciła za kraty niesłusznie. Postanawia wykorzystać to, żeby doprowadzić do skazania Alicji. 

Skazana 4 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" będzie można oglądać na platformie Max od 11 czerwca.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości