PRZED EMISJĄ odcinka 3797 w TV: Śmierć w "Na Wspólnej"?

Na Wspólnej - 3796
Śmierć w "Na Wspólnej"?
Źródło: TVN
Napad, stracie z bandytami a wszystko przez wnuczka? Zobaczcie fragment najnowszego odcinka 3797 serialu TVN "Na Wspólnej. Gwiazda (Zbigniew Suszyński) jedzie do domu swojego syna i wpada w szał! Nie pozostawia suchej nitki także na byłej żonie.

"Na Wspólnej": Hebel (Tadeusz Huk) krwawo rozprawi się z bandytami oszukującymi metodą „na wnuczka”?!

Hebel (Tadeusz Huk) namierzył dziuplę bandytów okradających staruszków metodą „na wnuczka” – wzywa na pomoc przyjaciół! Ci przyjeżdżają z… bronią palną! Okazuje się, że złodzieje też są uzbrojeni. Czy dojdzie do krwawej jatki?!

Aktualnie czytasz: PRZED EMISJĄ odcinka 3797 w TV: Śmierć w "Na Wspólnej"?
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka 3797 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

Tadeusz ma niespodziewanego gościa w kancelarii – to chłopak, który go ostatnio śledził! Okazuje się, że Łukasz to dawny przyjaciel Tadka – siedział 3 lata i nie ukrywa, że zazdrości Tadziowi tego, że jemu się udało… Wieczorem Łukasz prosi młodego Zakościelnego, żeby pożyczył mu pieniądze na bilet do Krakowa. Noc jednak spędza w parku - z… ukradzionym Tadeuszowi telefonem!

"Na Wspólnej" : Dramat Gwiazdy (Zbigniew Suszyński) – straci swojego syna?!

Oszalały Gwiazda (Zbigniew Suszyński) wpada domu Winnickiej – zarzuca byłej żonie, że chroni ich syna, który ma na swoim sumieniu ludzkie tragedie! Radzi Marcinowi, żeby sam zgłosił się na policję, bo wieczorem będzie za późno… Niebawem Gwiazda przyjeżdża do biura, przeprasza dziennikarzy i… pozwala publikować tekst o swoim synu! Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Kadr z odcinka 3797 serialu TVN "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3797
Kadr z odcinka 3797 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Cały odcinek 3797 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości