"Na Wspólnej": Kazimierz Mazur o powrocie Małgorzaty Sochy. Jak potoczą się losy bohaterów?

"Na Wspólnej": Kazimierz Mazur o współpracy z Małgorzatą Sochą!
Źródło: TVN
Jak wiecie, Małgorzata Socha wraca do gry! Byliśmy na planie zdjęciowym podczas wizyty aktorki na planie serialu TVN "Na Wspólnej". Zobaczcie materiał wideo. Jesteście ciekawi, jak na planie układa się współpraca między aktorami? Zapytaliśmy o to.

Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów serialu "Na Wspólnej"! Okazuje się, że Małgorzata Socha wraca do gry. Nie mogło i nas zatem zabraknąć na planie. Podczas wizyty mieliśmy okazję nie tylko porozmawiać z samą zainteresowaną (zobacz) ale i jej serialowym partnerem Kamilem Hofferem czyli aktorem Kazimierzem Mazurem. Zobaczcie materiał wideo.

Małgosia Socha jest wspaniałą aktorką, ale też cudownym człowiekiem. I to były zawsze miłe, piękne chwile wspólnego pożycia małżeńskiego ,które były przez te lata, ale rozumiem, bo też ludzie mają swoje życie, zajętości nowe. Ja cały czas jestem na wspólnej i trzymam się jej zębami i codziennie dziękuję, że mam tą pracę, ale to naprawdę były piękne chwile i cudowne momenty, ,kiedy mogę się spotkać z Małgorzatą na planie. 
Kazimierz Mazur
 Ten serial tak długo by nie trwał, gdyby nie było bardzo dobrych relacji między pracownikami, aktorami.  Dlatego bardzo dużo żartujemy.  I rzeczywiście bardzo się lubimy, tak szczerze.  To jest, myślę, mocą tego serialu. 
Kazimierz Mazur

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Na Wspólnej"?

Przypomnijmy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Telenowelę możecie oglądać w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" jest emitowany poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na oficjalny profil programu na Instagramie!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości