"Na Wspólnej": Ujawniamy tajemnice odcinków 3797 - 3800! Zwiastun tygodniowy!

Na Wspólnej - 3796
"Na Wspólnej" w odcinkach 3797 - 3799
Źródło: TVN
To będzie zaskakujący tydzień w serialu TVN "Na Wspólnej", pełen niespodzianek i zwrotów akcji! Jesteście ciekawi, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Zobaczcie już teraz zwiastun tygodniowy odcinków 3797 - 3800."Na Wspólnej": Napad, próba morderstwa i uprowadzenie dziecka?

W nadchodzący tygodniu serialu TVN "Na Wspólnej" będzie gorąco. Zobaczcie zwiastun odcinków 3790-3800 serialu TVN "Na Wspólnej" i sprawdźcie, co wydarzy się w życiu Waszych ulubionych bohaterów! Hebel (Tadeusz Huk) krwawo rozprawi się z bandytami oszukującymi metodą „na wnuczka”?! Boska chrzci córkę Kamila (Kazimierz Mazur) bez jego zgody? Sprawdźcie już teraz, czym zaskoczy Was nadchodzący tydzień z serialem.

Co w nowych odcinkach serialu? Kiedy jest emisja "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami.

Zajrzyjcie na oficjalny profil serialu "Na Wspólnej" na Instagramie!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Autor: Magdalena Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości