„Tylko to co chcę” – Nosowska w wyjątkowej współpracy z serwisem streamingowym Max!

Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska
Platforma streamingowa Max startuje w Polsce już 11 czerwca. To właśnie z tej okazji Katarzyna Nosowska, na zaproszenie serwisu, napisała i zaśpiewała utwór „Tylko to co chcę”. Premiera piosenki i teledysku już 10 czerwca.

Max startuje w Polsce!

Max to serwis streamingowy w którym od 11 czerwca będzie można znaleźć najlepsze seriale, hity filmowe prosto z kina, kultowe programy rozrywkowe, poruszające dokumenty, emocjonujące wydarzenia sportowe i ofertę dla najmłodszych użytkowników. Wielokrotnie nagradzana „Sukcesja”, zagraniczne seriale: „The Last of Us”, „Biały Lotos” ,„Ród smoka” czy takie polskie produkcje takie jak: „Skazana”, „Odwilż”, „Przesmyk” i „Lady Love” to tylko część z propozycji z bogatej biblioteki programowej serwisu. Na platformie Max można obejrzeć także największe hity kinowe tego roku takie jak: „Diuna: Część Druga”, „Barbie” czy Wonka. To nie wszystko! Max to także poruszające dokumenty i emocjonujące relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych. Każdy użytkownik znajdzie tu coś dla siebie. Tu jest co oglądać!

Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska

W ramach działań wspierających wprowadzenie marki na rynek, Max zaprosił do współpracy wybitną polską artystkę - Katarzynę Nosowską. Tak powstała niezwykła piosenka “Tylko to co chcę”. Tekst utworu oddaje w pełni to co Max ma do zaoferowania swoim oglądającym. Max to pełne spektrum emocji, doświadczeń i przeżyć. To „pauza od trosk”. Można z nim „bez zadyszki zwiedzać świat”, „przeżyć romans ze snu, bez ryzyka, nie swój”, „szlochać, łamać się w pół, chociaż dramat nie mój”.  

Utwór „Tylko to co chcę” został napisany i zaśpiewany przez Katarzynę Nosowską. Za muzykę i produkcję odpowiedzialny jest Michał FOX Król. Do utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii i według scenariusza Jacka Kościuszko. Materiał powstał w nowoczesnym studio TVN XR w Sękocinie.

Nosowska "Tylko to co chcę” dla serwisu streamingowego MAX

tekst: Katarzyna Nosowska

muzyka: Michał FOX Król, Katarzyna Nosowska

produkcja i realizacja: Michał FOX Król

chórki: Martyna Szczepaniak

mix: Rafał Smoleń

mastering: Andy Miles Stardelta Audio Mastering

Teledysk/credits:

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kościuszko

Producentka TVN - Sylwia Wasilewska

Nadzór artystyczny – Piotr Rucki

Producent/kierownictwo produkcji: Sylwia Kościuszko

Kierownik planu: Marcin Wilczek

Mistrz oświetlenia: Artur Buczyński

Światło: Piramida

Make-up: Marta Furdyna

Włosy: Michał Bielecki

Focus puller: Przemysław Badowski

Postprodukcja: Film Image

Wystąpili: Katarzyna Nosowska, Michał FOX Król, Michał MALINA Maliński, Michał BUNIO Skrok

Grafika XR – Andrzej Tomaszewski

Producentka TVN- Sylwia Wasilewska

Nadzór kreatywny – Piotr Rucki

Przeczytaj także:

Autor: PR

podziel się:

Pozostałe wiadomości