Skazana 4 PRZED EMISJĄ W MAX: Co skrywają Alicja, Pati i Kosa?

Skazana 4, odcinek 1: Aleksandra Adamska, Agata Kulesza, Marta Malikowska
Skazana 4 PRZED EMISJĄ W MAX: Alicja, Pati i Kosa stoją za sobą murem
Alicja, Pati i Kosa mają wspólny sekret. Nikomu nie udało się dotrzeć do prawdy w sprawie wydarzeń, które miały miejsce podczas nominacji. Zobaczcie przedpremierowy fragment 1. odcinka.

Co wydarzyło się w finale 3. sezonu?

Finał 3. sezonu przyniósł ogromne trzęsienie ziemi. Sylwester Hepner wydawał się nieuchwytny. Wymiar sprawiedliwości nie potrafił go dosięgnąć, a wszelkie dowody zdobyte przez Alicję Mazur i Mario okazywały się niewystarczające. Podczas uroczystości pożegnania kierownika penitencjarnego w związku z jego awansem na Dyrektora Więziennictwa doszło do tragicznych wydarzeń.

Mazur zdecydowała się skonfrontować z Hepnerem. Mężczyzna wygrażał jej, podkreślając swoją pozycję. W silnych emocjach Alicja dała się sprowokować i chwyciła za figurkę Temidy i wymierzyła cios w jego głowę. Hepner upadł na podłogę, zalewając się krwią. Czy ten cios był śmiertelny? Jedno jest pewne - Pati i Kosa stanęły murem za Alicją i zdecydowały się przyznać do winy. W 4. sezonie nie zmieniły swojego stanowiska. Wspierają Alicję. Każda z nich twierdzi, że to ona uderzyła Hepnera, powodując obrażenia głowy.

Skazana 4 - o czym będzie ten sezon?

Trwa śledztwo w sprawie Hepnera. Prokurator Sobecki i komisarz „Mario” Piotrowski są początkowo bezradni. Solidarność Pati i Kosy z Alicją uniemożliwia skazanie winnej. Śledczy postanawiają zmienić taktykę i przenoszą dziewczyny z aresztu śledczego z powrotem do jednej celi w Zabrzu. 

Zamknięta na więziennym oddziale psychiatrycznym Dorota Wójcik kontaktuje się z Kraszeckim. Chce, by napisał jej biografię, przy okazji wspomina Alicję. Do Maria zgłasza się Wiki. Zdecydowała się zeznawać. Mario dowiaduje się, że Pati wróciła za kraty niesłusznie. Postanawia to wykorzystać, żeby doprowadzić do skazania Alicji. 

1 odcinek finałowej serii serialu "Skazana" zadebiutuje w serwisie Max we wtorek 11 czerwca. Drugi będzie można obejrzeć już w piątek 14 czerwca, trzeci 21 czerwca, a czwarty 28 czerwca. Na platformie dostępne będą również wszystkie poprzednie sezony produkcji. 

240411 SKAZANA rez o aktorach przebitki
Bartosz Konopka o wyzwaniach aktorskich w 4. sezonie

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości