Kulesza, Adamska, Lichota na spotkaniu prasowym serialu "Skazana". "Każdy może być podejrzany"

Ekipa serialu "Skazana"
Kulesza, Adamska, Lichota na spotkaniu prasowym serialu "Skazana"
11 czerwca w Polsce zadebiutuje platforma Max, a wraz z nią 4. sezon serialu "Skazana". To finałowe spotkanie z bohaterami produkcji. W Warszawie odbył się press day, na który pojawili się aktorzy i opowiedzieli o tym, czego możemy się spodziewać w nadchodzących odcinkach

Serial "Skazana" zadebiutował w 2021 roku i od razu zebrał rzeszę fanów. 11 czerwca na platformie Max będzie premiera finałowego sezonu tej produkcji. Dowiemy się, jak zakończy się historia Alicji Mazur, która niesłusznie trafił za kratki. Przekonamy się, co czeka Pati i czy Kosa będzie miała szansę zaopiekować się swoim synem.

5 czerwca w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe, na którym pojawili się m.in. Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Marta Malikowska, Leszek Lichota, Gabriela Muskała, Marta Ścisłowicz, Kinga Jasik i Joanna Gonschorek. Aktorzy opowiedzieli, co czeka ich bohaterów. Zdradzili, czym ten projekt był dla nich i jakie wspomnienia zabiorą ze sobą.

Press day serialu "Skazana"
Ekipa "Skazanej"
MW_20240605_01_57_lores
MW_20240605_01_55_lores
MW_20240605_01_49_lores
+9
Zobacz galerię

- (Cieszę się), że widzowie nie do końca są pewni moich intencji, znaczy mojego bohatera, bo myślę, że o to chodzi w kryminale.  O tą niepewność i mylenie kroków. O to, że na etapie rozwoju akcji każdy może być podejrzany i każdy może stać za jakąś zbrodnią i ciągle możemy sobie typować, kto co zrobił - powiedział Leszek Lichota.

Serial "Skazana" lubiany przez aktorów

Agata Kulesza stworzyła przejmującą bohaterkę, która musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Szanowana sędzia trafiła za kratki. - Alicja Mazur to w dużej części ja. To ją obdarzyłam jakimiś swoimi cechami,  a więc raczej trzeba by zapytać Alicji Mazur jaki miała wpływ na nią Agata Kulesza - powiedziała. Aktorka przez trzy lata pracowała nad tym projektem. To długi czas, by nie tyle zżyć się z postacią, co z ekipą, która tworzyła ten serial. - Po tym serialu o czym ja myślę? O tym, że nigdy nie chciałabym być w więzieniu.  I o tym, że trzeba uważnie żyć, bo chwila nieuwagi możemy się tam znaleźć.  O tym jak ważne jest wsparcie drugiego człowieka w opresyjnej sytuacji.  O tym, że o drugiego człowieka trzeba też dbać - dodała.

Serial "Skazana" był świetną okazją, żeby Aleksandra Adamska pokazała swój talent i ogromne aktorskie możliwości. - Jestem jej (Pati) ogromnie wdzięczna i też bardzo się cieszę, że ta postać się rozwinęła. Że producenci dojrzeli w niej potencjał. Potem dojrzeli w niej potencjał, żeby zrobić ten osobny serial. Więc ona dostała jakieś swoje życie. Mogłam się nią nasycić, ona mną - powiedziała aktorka.

Produkcja nie tylko wpłynęła na widzów, ale też na aktorów. Marta Malikowska podkreśla w wywiadach, że "rola Kosy mnie umocniła jako aktorkę, zmieniła trochę jako człowieka. Poszerzyły mi się horyzonty, otworzyły mi się oczy na wiele spraw, o których nie miałam pojęcia".

Skazana 4 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" będzie można oglądać na platformie Max od 11 czerwca.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Skazana 4 od 11 czerwca na platformie Max
Skazana 4 od 11 czerwca na platformie Max

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości