"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3848 w TV: Kasia czule dotyka ucznia?! Podgląda ich Mia!

Na Wspólnej, odcinek 3847, Julia Chatys
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3848 w TV: Kasia adoruje ucznia?!
Źródło: TVN
Kasia (Julia Chatys) przekazuje uczniowi dobre wieści, po lekcjach zostaje w pracowni i uczy go malować. Podgląda ich Mia.. jest zazdrosna. Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się w najnowszym odcinku serialu TVN "Na Wspólnej"? Zobaczcie najnowszy fragment! Czy dojdzie do przełomu w relacji Igora (Jakub Wesołowski) i Anki?! Sprawdźcie już teraz.

Kasia (Julia Chatys) adoruje ucznia?!

Kasia (Julia Chatys) przekazuje Leonowi świetne informacje – udało się zdobyć fundusze na jego wyjazdowy plener! Teraz ucznia czeka dużo pracy – po lekcjach zostaje w pracowni i Kasia uczy go malować. Podgląda ich Mia – dziewczyna jest wściekła gdy widzi, jak Żbikowa czule dotyka Leona!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3848 w TV: Kasia czule dotyka ucznia?! Podgląda ich Mia!
Źródło: x-news

A co jeszcze wydarzy się w odcinku 3848 serialu "Na Wspólnej"?

Ostra scysja Czerskiego (Mariusz Zaniewski) z córką – czy wyjdzie na jaw jej kłamstwo?!

Czerski (Mariusz Zaniewski) spotyka się z Olą (Marta Wierzbicka). Podczas romantycznego spaceru Mariusz zauważa… swoją wagarującą córkę w objęciach chłopaka! Czerski wrzeszczy na Amelię, ale Radek ostro ją broni – chłopak obawia się, że ojciec ją pobije! Przecież wie od ukochanej, że ma ojca przemocowca… Dochodzi do potężnej awantury!

Kadr z odcinka 3848 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3848
Kadr z odcinka 3848 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Przełom w relacji Igora (Jakub Wesołowski) i Anki?!

Igor (Jakub Wesołowski) martwi się - Anka jest bardzo przygnębiona od czasu spotkania z oszustką, która udawała jej siostrę. Proponuje dziewczynie wspólną kolację przy winie. Wieczorem Ania wygląda zachwycająco – Nowak nie może oderwać od niej oczu. Miło spędzony czas para kończy spacerem, podczas którego Anka totalnie zaskakuje Igora i… samą siebie!

"Na Wspólnej" - 3848
"Na Wspólnej" - 3848
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające — z życia wzięte — wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.10 w TVN.

Oglądaj serial "Na Wspólnej" także w Max!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: kadr z odcinka

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?