To będzie szokujący lipiec w "Na Wspólnej": Czy dojdzie do morderstwa?!

Kasia Berg
W nowych odcinkach "Na Wspólnej": To będzie szokujący lipiec!
Źródło: TVN
Ujawniamy tajemnice najnowszych odcinków serialu. Jak się okazuje serce i rozum nie zawsze idą w parze! Chcecie wiedzieć więcej? Zobaczcie zaskakujący zwiastun nadchodzących odcinków serialu TVN "Na Wspólnej". Czy Kasia (Julia Chatys) zginie? Po czyjego ojca przyjdzie do domu policja? Zobaczcie najnowszy zwiastun miesięczny!

Lipiec z "Na Wspólnej": Serce i rozum nie zawsze idą w parze!

Nie możecie doczekać się najnowszych odcinków serialu? Zobaczcie już teraz zajawkę lipcowych odcinków. Będzie gorąco! Nie zabranie zwrotów akcji i szokujących scen mrożących krew w żyłach. Zresztą popatrzcie sami. Niebawem dowiecie się, do czego jest zdolna zazdrosna nastolatka. Tajemnice Bradeckiej (Anna Dereszowska) wyjdą na światło dzienne. Kasia Berg (Julia Chatys) znajdzie się w prawdziwych tarapatach.

Aktualnie czytasz: To będzie szokujący lipiec w "Na Wspólnej": Czy dojdzie do morderstwa?!
Źródło: x-news
"Na Wspólnej"
"Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające — z życia wzięte — wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.10 w TVN.

Oglądaj serial "Na Wspólnej" także w Max!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości