"Kulinarne Ewolucje" w "Na Wspólnej" czyli Maria Zięba kontra Magda Gessler!

Magda Gessler i Maria ścierają się ostro!
Kłótnia Zięba - Gessler wymyka się spod kontroli
W odcinku 1880 serialu TVN "Na Wspólnej" było gorąco. Bar Ziębów został zgłoszony do programu Magdy Gessler. Jesteście ciekawi, co wywołało stres Marii Zięby (Bożena Dykiel)? Pamiętacie, jak wyglądała ta rewolucja? Czy się udała? Zobaczcie materiały wideo.

Magda Gessler i "Kulinarne Ewolucje" w barze u Ziębów!

Magda Gessler zadebiutowała w serialu i ... zrobiła wielką kulinarną rewolucję. Zaproszona przez Marię (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz), najstarszych bohaterów "Na Wspólnej", do swojego baru, zrobiła porządki w lokalu. Czy bohaterom serialu ta rewolucja przypadła do gustu? Pamiętacie ten odcinek?

Przypomnijmy, pojawienie się Magdy Gessler na Wspólnej wzbudziło wielkie emocje. Maria początkowo nie chciała nawet słyszeć o udziale w "Kulinarnych Ewolucjach". Kiedy zmieniła zdanie, niespodziewała się tak wielkiej metamorfozy! Zobaczcie, jak wyglądała rewolucja w barze Ziębów i jakie są jej finałowe efekty!

Finał ewolucji Magdy Gessler: "Maria jest mistrzem!"
Finał ewolucji Magdy Gessler: "Maria jest mistrzem!"
Ziębowie są zachwyceni nowym wystrojem baru. Na koniec programu Gesslerowa oznajmia, że jej rola już się skończyła. Teraz wszystko zależy od państwa Ziębów. Za jakiś czas ekipa programu wróci do jadłodajni na Wspólnej, żeby przekonać się, czy "Kulinarne Ewolucje" przyniosły trwały sukces...

Streszczenie odcinka 1880 serialu TVN "Na Wspólnej" z Magdą Gessler!

Przypomnijmy, Ekipa „Kulinarnych Ewolucji” podejmuje decyzję o zakwalifikowaniu Ziębów do programu. Jeszcze tego samego dnia w barze na Wspólnej zjawia się Magda Gessler. Maria natychmiast ją rozpoznaje. Tonem nieznoszącym sprzeciwu oznajmia mężowi, że osobiście zajmie się gościem. Włodek jest cały spanikowany. Gesslerowa wypytuje Ziębową (Bożena Dykiel), w jaki sposób przyrządza swoje pierogi z mięsem. Chwali ją za doskonały przepis. Prosi o porcję do spróbowania. Nie bardzo natomiast podoba się jej wystrój baru, czemu bez ogródek daje wyraz. Maria dumnie stwierdza, że w restauracji najważniejsze jest dobre jedzenie. Na osobności restauratorka pyta Włodka (Mieczysław Hryniewicz), czemu jego żona jest taka poirytowana. Zięba zapewnia, że Maria to wspaniała, ciepła kobieta, tylko bardzo przeżywa upadek baru. Przed wyjściem Gesslerowa pyta Marię, czy mogłaby zerknąć na zaplecze. Ziębowa stanowczo odmawia. Oznajmia, że nie są w żadnym programie kulinarnym i nie życzy sobie, żeby zaglądać do jej kuchni…

Pojawienie się Magdy Gessler na Wspólnej wzbudziło wielkie emocje. Maria początkowo nie chciała nawet słyszeć o udziale w "Kulinarnych Ewolucjach". Kiedy zmieniła zdanie, niespodziewała się tak wielkiej metamorfozy! Zobaczcie jak wyglądała rewolucja w barze Ziębów i jakie są jej finałowe efekty!
Wielka metamorfoza baru Ziębów!
Pojawienie się Magdy Gessler na Wspólnej wzbudziło wielkie emocje. Maria początkowo nie chciała nawet słyszeć o udziale w "Kulinarnych Ewolucjach". Kiedy zmieniła zdanie, niespodziewała się tak wielkiej metamorfozy! Zobaczcie jak wyglądała rewolucja w barze Ziębów i jakie są jej finałowe efekty!

Monika (Sylwia Gliwa) jest pod wrażeniem, kiedy dowiaduje się, że Magda Gessler osobiście zaszczyciła rodziców wizytą w ich barze. Podekscytowana wypytuje mamę, jak było. Jest zdruzgotana, kiedy dowiaduje się, że Maria omal nie wyrzuciła za drzwi tak ważnego gościa. Monika obawia się, że to koniec marzeń o wystąpieniu w programie.

Aktualnie czytasz: "Kulinarne Ewolucje" w "Na Wspólnej" czyli Maria Zięba kontra Magda Gessler!
Źródło: TVN/Radek Orzeł

Cały odcinek z Magdą Gessler w "Na Wspólnej" zobaczycie w Player.pl!

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Przypomnijmy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej!

Emisja serialu "Na Wspólnej" w TVN: poniedziałek - czwartek o godz. 20.15! Prapremiery możecie oglądać w Player.pl! 

Magda Gessler w serialu "Na Wspólnej"
Magda Gessler "Na Wspólnej"
Magda Gessler "Na Wspólnej"
Magda Gessler "Na Wspólnej"
Magda Gessler "Na Wspólnej"
+2
Zobacz galerię

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości